Menu

Smartphone s 256GB úložištěm

09.03.2016 14:47 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Smartphone s 256GB úložištěm

Smartphone s 256GB úložištěm | foto: CHIP

Asus uvedl speciální edici svého vlajkového modelu ZenFone 2 označenou jako ZenFone 2 Deluxe Special Edition. Od modelu ZenFone 2 se novinka odlišuje novějším procesorem Intel Atom Z3590 a především velikostí úložiště o celkové kapacitě 256 GB. 

5,5palcový smartphone ZenFone 2 Deluxe Special Edition je vybaven Full HD displejem. Zatímco poznávacím znamením zadní strany modelu ZenFone 2 je motiv soustředných kruhů na metalickém povrchu, u speciální edice Deluxe si můžete vybrat ze dvou krytů a záda telefonu ozdobit buďto atypickým polygonovým krytem Drift Silver, nebo Carbon Night inspirovaným závodními auty. Na zadní straně také naleznete ovládací tlačítka pro foťák a hlasitost.

Na světě aktuálně neexistuje smartphone s tak velkým úložištěm – ke 128 GB interní kapacity dostane každý majitel telefonu ZenFone 2 Deluxe dalších 128 GB obsažených na microSD kartě. Výsledkem je úložiště o celkové kapacitě 256 GB. Kromě toho ZenFone 2 Deluxe Special Edition využívá 64bitový čtyřjádrový procesor Intel Atom Z3590 s rychlostí až 2,5 GHz podpořený 4GB RAM paměti.  

deluxe-special-edition-carbonnight-2-nahled

Telefon využívá 13megapixelovou kameru s technologií PixelMaster. Zadní fotoaparát s clonou f/2.0 umožňuje rychlé pořizování snímků. Disponuje i nočním a HDR režimem a vylepšeným softwarem pro focení. Pro detailní nastavení expozice je připraven manuální režim fotoaparátu. Přední kamerka má rozlišení 5 Mpx a slouží k pořizování selfie fotografií. Pro větší skupiny se nabízí i režim Selfie Panorama.

Zenfone 2 disponuje baterií o kapacitě 3000 mAh. Praktická je také technologie rychlého nabíjení, která výrazně zkracuje dobu, během níž musí být telefon připojen k nabíječce. Smartphone se prodává za 13 990 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení