Menu

Snadnější e-mail s vlastní doménou

12.11.2018 11:25 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Snadnější e-mail s vlastní doménou

Snadnější e-mail s vlastní doménou | foto: CHIP

Pokud chcete využívat zdarma e-mailové adresy s vlastní doménou, nově můžete doménu získat přímo v administračním rozhraní služby Email Profi. Cesta k vlastnímu e-mailu je tak jednodušší.

Firma Seznam.cz spustila letos v červnu službu Email Profi, díky které mohou zejména živnostníci a drobní či střední podnikatelé využívat zdarma e-mailové adresy s vlastní doménou. Od listopadu je navíc k dispozici zjednodušení v podobě možnosti zakoupit vlastní doménu přímo v administračním rozhraní služby Email Profi. Seznam.cz se totiž stal registrátorem v systému CZ.NIC, a umožňuje tak lidem registrovat domény s koncovkou „cz“.

Díky roli registrátora lidem umožníme zakoupit doménu přímo v Emailu Profi, ihned založit schránku a plně využívat všechny výhody služby,“ upřesňuje David Finger, produktový manažer Seznam.cz Email, a dodává, že cílem je lidem nabídnout jednoduchý systém, ve kterém je možné nejen doménu pohodlně zakoupit, ale navíc není potřeba řešit žádné složitější technické kroky. K dispozici je také možnost převést doménu dříve zakoupenou u jiného registrátora.      

Email Profi představuje možnost mít exkluzivní e-mail určený k profesionální obchodní komunikaci, a to ve známém prostředí Seznam.cz Emailu. Živnostníci, drobní a střední podnikatelé, spolky a zájmová sdružení i všichni, kdo tuto možnost využijí, mají příležitost těžit z tradičních, velmi kvalitních vlastností největšího českého freemailu. Mezi ty patří vysoká dostupnost, robustní antispamová ochrana, podpora v českém jazyce nebo propracované uživatelské rozhraní s řadou užitečných funkcí.    

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení