Menu

Software

Komunikační platforma Telegram získala novou významnou aktualizaci. Na jaké nové funkce a vylepšení se uživatelé mohou těšit.

Patříte-li do slupiny uživatelů vyhledávání Google, pak jste jistě postřehli, že výsledky vyhledávání se už nějakou dobu nezobrazují na stránkách. Plynulé skrolování se stalo standardem. Brzy se to má objevit i pro PC.

On-line překladač původem z Německa poskytuje lepší výsledky než jeho často jazyk komolící konkurence od Googlu až po Microsoft. Start-up z Kolína nad Rýnem je se svým přístupem úspěšný po celém světě, české uživatele nevyjímaje.

Krátce po uvolnění nové verze mobilního systému iOS 16 Apple vydává rychlou aktualizaci, která opravuje nejzávažnější problémy. Je označena 16.0.2.

WhatsApp se na konci léta uložil trochu do klidu, aby hned zkraje září ukázal, na jakých novinkách pracuje. Přehled novinek na příští půl rok vypadá velmi zajímavě, WhatsApp by třeba konečně měl zamířit na tablety.

Chtělo by se říci, kdo si počká, ten se dočká: v říjnu by se v Průzkumníku Windows měla konečně objevit jedna z nejžádanějších funkcí. Kdo by nechtěl čekat, může si ji dopřát hned.

Některé moderní videohry ani nemusí být plné nahoty či uřezaných končetin, aby vaše žena, přítelkyně, přítel či partner jednoduše nebyli zrovna spokojení s tím, že je hrajete. Pojďme se podívat na další zajímavé hry, které byste neměli hrát před svou drahou polovičkou.

Internetová tržiště, jako je Bazoš nebo Facebook Marketplace, nabízí ideální možnost levně nakoupit použitou věc, případně vlastní použitou věc dobře prodat. I tady ale řádí internetoví podvodníci se svými nechutnými triky. Jejich podvod jsme na vlastní kůži vyzkoušeli.

Minulý týden Microsoft uvolnil první velkou aktualizaci Windows 11 22H2. Neobešlo se to ale bez komplikací, které pozorují především počítačoví hráči. Ti z nich, kteří mají grafické karty Nvidia, hlásí po aktualizaci značné snížení výkonu.

Uživatelé prohlížečů Chrome a Edge by si měli dát pozor. Výzkumníci v oblasti bezpečnosti hlásí, že jedna z praktických funkcí může představovat bezpečnostní riziko. Jde o pokročilou kontrolu pravopisu, která může přenášet zadávané anebo zobrazené údaje poskytovatelům.

V průběhu měsíce srpna české uživatele děsily zejména dvě hrozby spojené se systémem Android. Jednak jde o adware Andreed, a pak také o škodlivý malware Fake.App.RK, který se objevil v českém prostředí vůbec poprvé. Informovala o tom společnost Eset.

Ne všechny digitální cesty vedou ke Googlu (i když mnohé z nich ano). Alespoň některá z těchto spojení můžete přerušit a začít používat alternativní internetové služby.

Adobe Photoshop je nepřekonatelný, ale pro hobby až moc drahý. Alternativní aplikace PhotoDemon nevyžaduje předplatné a nabízí všechny důležité funkce zdarma.

Před týdnem po delších zdravotních nesnázích zemřela ve věku 96 let britská královna Alžběta II., která ostrovnímu království vládla 70 let. Ač to zní neuvěřitelně, okamžitě se toho chytli podvodníci a internetoví šmejdi, kteří smrt ikonické panovnice zneužívají.

Duplicitní soubory a složky mohou v systému Windows nadělat zmatek. Bezplatný nástroj Meld podrobně zobrazí rozdíly mezi textovými soubory a adresáři.

Microsoft hlásí útoky na Windows, které cílí na jednu z jeho komponent. Řešení problému zajistí instalace aktualizace, která je připravena pro Windows 10 a 11.

Pokud chcete provádět v zásadě jen jednoduché úpravy fotografií, obvykle vám postačí aplikace Fotky. Při pěší navigaci můžete v mapové službě Google využít kameru svého telefonu a funkci Live View.

Studio Activision na své velkolepé konferenci oznámilo budoucí vizi série legendárních stříleček Call of Duty. Důraz bude kladen na multiplayer, ale dočkají se také fanoušci bezplatného modelu či mobilní verze, kam konečně přichází pořádný battle royale.

Microsoft, Apple, Google a dokonce i první z programů pro správu hesel se používání hesla při přihlašování začínají zbavovat. Co nás nyní čeká a čím se hesla nahradí?

Streamovací platforma Disney+ je dostupná na českém trhu od 14. června 2022 a okamžitě po vstupu na trh se stala oblíbenou platformou pro nové uživatele. Pokud vás služba baví, můžete si nyní dopřát první měsíc za zlomek ceny.

<< <   1 2 3 ...   >>

Již loňský model televizoru TCL 65C825 patřil k nejlepším zařízením v poměru mezi kvalitou obrazu a zvuku, výbavou a cenou. Letošní verze TCL…

Headset JBL Quantum 810 jsou dokonalá herní sluchátka. Líbil se nám herní, ale přesto decentní design, extrémní pohodlí a skvělý zvuk včetně…

Nová generace QLED panelů se Samsungu opravdu povedla, kombinace Mini LED podsvícení a nového QLED panelu dává špičkový obraz, který…
Komerční sdělení