Menu
CHIP Speedtest

Google daruje praktický převodník: placená aplikace je dočasně zdarma

18.05.2020 10:20 | Jiří Palyza + Přidat komentář
Google daruje praktický převodník: placená aplikace je dočasně zdarma

V běžném životě se občas setkáváme s potřebou převést si různé jednotky. Pokud už jsme převodní poměry dávno zapomněli a v podobných situacích spoléháme na Google, mohla by se hodit aplikace Unit Converter Pro.

Chcete si vyzkoušet nějaký zahraniční recept nebo jste našli návod, který není v metrických mírách, může se hodit znalost převodu jednotek. Ruční přepočítávání je pomalé, ale žádný problém: existují vhodné aplikace, které už správné vzorce obsahují.

Možnou komplikací ale může být situace, kdy je k dispozici jen špatné online připojení nebo máte vyčerpaný objem dat. Pak se mohou hodit aplikace, jakou je například Unit Converter Premium, která je v obchodu Google Play po omezenou dobu zdarma. Její stažení vám v tuto chvíli může ušetřit 220 Kč.

Vezměte prosím na vědomí, že příspěvek odráží aktuální stav propagační akce. Nemůžeme ovlivnit rozhodnutí obchodu Google Play kdykoliv ji ukončit. Při stahování se raději vždy ujistěte, zda je nabídka stále platná a software je k dispozici zdarma. Update, úterý 19. 5. 2020, 7:30 hod.: aplikace je už opět zpoplatněna cenou 220 Kč.

Stáhněte si: Unit Converter Premium

unitconverter-logo

Unit Converter Premium - Aplikace pro Android 2.1.48

CHIP hodnotí Velmi dobrý

Aplikace pro Android vám pomůže snadno převést teplotu, měny, délky a mnoho dalších jednotek.

Stáhněte si

 

Výhody
velký výběr jednotek
přehledné rozhraní
jednoduché ovládání

Unit Converter Premium: co aplikace může nabídnout

unitconverter1

Appka pro Android nabízí širokou škálu jednotek k převodu. Pokud často používáte zahraniční zdroje pro různé návody, nebo studujete prospekty zařízení, je to praktický pomocník.

Samotný Unit Converter Premium je velká sbírka různých konverzních kalkulaček, s nimiž můžete provádět převody mnoha různých jednotek. Z přehledně navržené výchozí obrazovky máte dobrý přehled o kompletním výběru. Nabídka obsahuje od standardních výpočtů hmotnosti nebo teploty až po složitější výpočty teplotních ukazatelů a setrvačnosti. K dispozici je i kalkulačka pro konverzi měn.

V kategorii Nástrojů najdete také celou řadu praktických pomůcek, jakými jsou například vodováha, kompas nebo úhloměr. Máte tedy k dispozici praktického pomocníka pro každodenní potřebu. Verze Pro, která je po omezenou dobu v nabídce k bezplatnému stažení, neobsahuje reklamu.

Unit Converter Premium: praktický pomocník nejen pro domácí kutily

Aplikace pro Android Unit Converter Premium je univerzálním nástrojem, který přijde vhod nejen přímo studentům nebo studijně založeným uživatelům, ale všem prakticky zaměřeným uživatelům, realizujícím různé projekty. Svým širokým rozsahem pokrývá celou škálu konverzních výpočtů z celé řady životních situací.

mohlo by vás také zajímat: bezplatné profi nástroje pro Windows od Microsoftu


Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.Komerční sdělení