Menu
CHIP Speedtest

Zvukové studio pro Windows 10: velký update univerzálního programu pro zpracování audia

18.05.2020 18:45 | Jiří Palyza + Přidat komentář
Zvukové studio pro Windows 10: velký update univerzálního programu pro zpracování audia

Program Audacity je freewarovou volbou pro oblast zpracování zvuku na PC. Software s otevřeným zdrojovým kódem je vybaven profesionálními nástroji a podporuje všechny běžné formáty.

Nyní je k dispozici aktualizace nástroje, která obsahuje některé nové funkce.

Audacity 2.4: co je nového

Pokud chcete použít pro editaci zvukových souborů freeware, nejlepší volbou je použít Audacity. Tento bezplatný program je v podstatě digitální nahrávací studio, jehož pomocí můžete své hudební soubory ořezávat, různými způsoby mixovat a přidávat bezpočet efektů. Nyní byla vydána nová verze pro platformy Windows, macOS a Linux s číselným označením 2.4 a celou řadou inovací.

Pro časové zpracování audio souboru je nově k dispozici samostatný panel nástrojů. Na panelu "Time Toolbar" můžete na první pohled vidět všechny důležité časové údaje, takže jsou nyní mnohem snáze čitelné. Kromě toho lze v updatované verzi importovat nebo exportovat efekty do zvukového souboru, což usnadňuje jednotlivé úpravy. Vývojáři také přidali některé efekty, a navíc opravili přes 100 chyb. Uživatelé operační platformy macOS budou také potěšeni, protože program oficiálně podporuje mimo jiné i nejnovější verzi macOS s názvem Catalina. Přehled všech vylepšeních najdete přímo na stránkách výrobce, kdo se zajímá o více detailů, najde je v change logu od Audacity.

Stáhněte si: Audacity 2.4.0

audacity-logo

Audacity pro Windows 2.4.0

CHIP hodnotí Velmi dobrý

Audacity je bezplatné nahrávací studio pro nahrávání, úpravy a přehrávání zvukových souborů.

Stáhněte si

 

Výhody
obsahuje efekty
podpora VST

Mohlo by vás také zajímat: top10 srovnávací test sluchátek


Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.Komerční sdělení