Menu

Sony reproduktory pro domácí kino

20.03.2015 06:28 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Sony reproduktory pro domácí kino

Sony reproduktory pro domácí kino | foto: CHIP

Pro milovníky filmů a hudby jsou připraveny nové modely reproduktorů Sound Bar a reproduktorů v televizním podstavci TV Base Speaker, které značka Sony přichystala na letošní jaro. Lze je připojit přes Bluetooth.

ht-ct380-b-cw-w-tv-nahled

HT-CT380

Elegantní a tenký Sound Bar HT-CT780 nabízí širokoformátový 2.1kanálový zvuk pro televizor. Soundbar má celkový výkon 330W. Dvousměrné reproduktory s dedikovanými výškovými reproduktory zvuk vykreslují do detailu, zatímco bezdrátový basový sub-woofer, který je součástí sady, se stará o hluboké basy.

Díky funkci bezdrátového poslechu přes NFC a Bluetooth získáte jedním dotekem přístup k hudbě uložené v chytrém telefonu nebo tabletu – stačí se dotknout reproduktoru a HT-CT780 pak lze ovládat přímo z chytrého telefonu nebo tabletu prostřednictvím aplikace SongPal od Sony.

Tři HDMI vstupy nabízejí možnost připojení všech HD zdrojů; jedna HDMI přípojka je vyhrazena pro televizor. Fanoušci domácích zábavních systémů ocení podporu celé řady HD audio kodeků a možnosti streamingu ve 4K kvalitě díky HDCP 2.2.

Elegantní a tenký reproduktor HT-CT380 lze připevnit na zeď či na polici a je vhodný pro televizory s úhlopříčkou obrazovky do 46 palců. Tenký reproduktor nabízí 300W silného 2.1kanálového prostorového zvuku s technologií S-Force PRO Front Surround. Součástí sady je také kompaktní bezdrátový sub-woofer.

Obdobně jako model CT780 má poslech na jeden dotek díky NFC a Bluetooth a lze ho ovládat z telefonu nebo tabletu s aplikací SongPal. Varianta HT-CT381 se liší svojí kovově stříbrnou barvou.

 

ht-xt100-b-tv-nahled

HT-XT100

Reproduktor v podstavci televizoru

HT-XT100 TV Base Speaker je zařízení, které lze umístit přímo pod televizor. Nabízí 80W 2.1kanálový zvuku s robustními basy ze zabudovaného sub-wooferu. Pokud špatně slyšíte, stačí zmáčknout tlačítko Voice a dialog nabude ostrých obrysů. Hudbu můžete díky NFC a Bluetooth streamovat ze svého chytrého telefonu. Reproduktor má i USB port pro přehrávání hudby z paměťového média.

Nejnovější modely reproduktorů Sound Bar a TV Base Speaker pro domácí kina Sony se v Evropě budou prodávat od jara 2015.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení