Menu

Sony Xperia Z3 Tablet Compact – nejtenčí a nejlehčí kompaktní tablet na světě

03.09.2014 23:35 | Michal Bareš + Přidat komentář
Sony Xperia Z3 Tablet Compact – nejtenčí a nejlehčí kompaktní tablet na světě

Sony Xperia Z3 Tablet Compact – nejtenčí a nejlehčí kompaktní tablet na světě | foto: CHIP

Sony představilo na veletrhu IFA momentálně nejlehčí a nejtenčí 8“ tablet s Full HD rozlišením. Je rychlý, odolný proti vodě a prachu a měl by vydržet až 13 hodin přehrávání videa.

web-sony-mobile-xperiaz3compacttabletnew-nahled

Sony Xperia Z3 Tablet Compact

S tloušťkou pouhých 6,4 mm a hmotností 270 gramů je osmipalcový tablet Sony Xperia Z3 Tablet Compact momentálně nemobilnějším tabletem na trhu. Z hardwarového hlediska se navíc jedná o superrychlé zařízení s vynikajícím displejem a dlouhou výdrží na baterie. Sony Xperia Z3 Tablet Compact  je vyroben z kvalitních materiálů, má rohy z nerezové oceli, tenký zaoblený rám a odolný čelní panel z temperovaného skla. Xperia Z3 Tablet Compact se bude nabízet v klasickém provedení bílé nebo černé barvy. Sony Xperia Z3 Tablet Compact byl představen spolu s ovladačem PS4 Remote Play, který dokáže z tabletu Xperia Z3 Tablet Compact udělat přídavnou obrazovku herního systému PS4. Tablet pohání procesor Qualcomm Snapdragon 801 Quad-core 2.5 GHz, kterému sekunduje 3GB RAM. Paměťové úložiště má kapacitu 16 GB a lze jej rozšířit o ař 128GB microSD kartu. Hlavní fotoaparát má rozlišení 8,1 megapixelu, přední videokamerka má rozlišení 2,2 megapixelu. Díky aplikaci  Multi-camera je možné natáčet videa z více úhlů.

Kompletní specifikace naleznete pod tímto odkazem: http://www.sonymobile.com/…let-compact/

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení