Menu

Společnost Corel uvádí sadu pro domácnosti a studenty

07.09.2010 07:10 | Redakce Chip + Přidat komentář
Společnost Corel uvádí sadu pro domácnosti a studenty

Společnost Corel uvádí sadu pro domácnosti a studenty | foto: CHIP

Společnost Corel uvolnila sadu programů pro studenty a domácnosti nazvanou CorelDRAW CorelDRAW Home & Student Suite X5, která obsahuje řadu grafických programů. Umožňuje instalaci až do 3 počítačů v rámci domácnosti a je nabízena za cenu 99 EUR.

Nová sada CorelDRAW Home & Student Suite X5 poskytuje podle firmy Corel veškeré nástroje, které uživatelé potřebují při vytváření návrhů a stránkového zlomu pro domácí i školní projekty. Umožňuje vytvářet grafické návrhy, od potisku triček přes webovou grafiku až po loga, pohlednice, plakáty či letáky.
 K dispozici je 1 300 klipartů, 14 návrhových šablon a více než 140 písem OpenType. Nový integrovaný nástroj pro vyhledávání obsahu Corel CONNECT umožňuje hledání obrázků, šablon, písem a grafiky ve vlastním počítači i na vybraných webech. Sada je rovněž vybavena novými fotografickými efekty, které umožňují experimentovat s různými styly, jako je např. „zářivost“ zvýrazňující intenzitu barev a „fotografický filtr“ simulující různé filtry fotoaparátu.
V neposlední řadě je k dispozici také nový režim zobrazení Pixely a dialogové okno „Exportovat pro síť WWW“, které umožňují zvládnout webovou grafiku méně zkušeným uživatelům.
Ceny a dostupnost
Sadu CorelDRAW Home & Student Suite X5 Edice pro domácnosti a studenty lze zakoupit za doporučenou maloobchodní cenu 99 EUR včetně DPH. K dispozici je ve světových jazycích a také češtině. Software je určen pouze pro osobní nekomerční účely.

Sada CorelDRAW Home & Student Suite X5 Edice pro domácnosti a studenty zahrnuje následující hlavní aplikace:

 

  • CorelDRAW X5: intuitivní aplikace pro vektorové ilustrace a stránkový zlom
  • Corel PHOTO-PAINT X5: aplikace pro profesionální úpravy obrázků
  • Corel PowerTRACE: nástroj umožňující rychle a přesně převádět rastry na upravitelnou vektorovou grafiku
  • Corel CAPTURE: jednoduchý nástroj pro tvorbu snímků obrazovky
  • Corel CONNECT: integrovaný vyhledávací nástroj umožňující vyhledat obrázky, šablony, písma a grafiku ve vlastním počítači i na vybraných webech
  • PhotoZoom Pro 2: modul plug-in zajišťující zachování kvality fotografií při zvětšování digitálních obrázků v aplikaci Corel PHOTO-PAINT (vyžadována registrace)

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení