Menu

Sportovní sluchátka Polk UltraFit

23.10.2014 14:54 | Michal Bareš + Přidat komentář
Sportovní sluchátka Polk UltraFit

Sportovní sluchátka Polk UltraFit | foto: CHIP

Společnost Audiopro uvádí na náš trh nová sportovní sluchátka Polk UltraFit s kabelem zpevněným kevlarovými vlákny a izolací venkovního hluku.

ultrafit-prislusenstvi-nahled Sluchátka Polk UltraFit jsou vyrobena tak, aby zůstala během cvičení na svém místě, a navíc vydržela i tvrdý trénink. Kabel je mechanicky zpevněn kevlarovými vlákny, všechny spoje a přechody kabelu jsou opatřeny návleky zabraňujícími ostrým ohybům a tím přelámání kabelu. Oceníte, že plochý přívodní kabel se nekroutí, takže kromě vysoké životnosti omezuje i manipulační hluk, který se jinak do sluchátek přenáší. 

Při sportování venku s nasazenými sluchátky je vždy důležité zachování sluchového povědomí o okolním dění. To bylo vzato v úvahu při konstrukci sluchátek UltraFit, která tak nabízejí odstupňované hodnoty útlumu okolních zvuků - modely 500, 1000 a 2000 nabízejí malé až střední potlačení hluku, zatímco nejvyšší model 3000 poskytuje vysokou úroveň potlačení okolního hluku. Při sportu se také vyplatí, že sluchátka jsou vybavena ochranou proti průniku vlhkosti do vnitřku systému. 

Sportovní sluchátka Polk UltraFit 3000
Kvalitní In-ear sportovní sluchátka s vysokou izolací okolního hluku, která vám zpříjemní chvíle nejen při sportu, ale i při běžném odpočinku. Více informací nejdete na http://www.kreatek.cz/…it-3000.html. Cena na Kreatek.cz je 2 206 Kč včetně DPH.

Informace o modelu Polk UltraFit 500 se střední izolací okolního hluku najdete na http://www.kreatek.cz/…fit-500.html . Cena na Kreatek.cz je 1 104 Kč včetně DPH.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení