Menu

SSD disk pro rozhraní IDE

07.04.2012 15:19 | Redakce Chip + Přidat komentář
SSD disk pro rozhraní IDE

SSD disk pro rozhraní IDE | foto: CHIP

Firma Transcend zařadí do své nabídky SSD disků nový 2,5 model PSD320. Je vybaven starším rozhraním IDE ATA/133 a hodí se tedy pro uživatele starších notebooků a průmyslových zařízení a umožňují zvýšit jejich výkon bez nutnosti jejich výměny.

Model PSD320 je nabízen ve třech provedeních: 32, 64 a 128 GB. Použití tohoto disku ve starším zařízení zlepší jeho výkon ve srovnání se systémem na klasickém HDD a to díky přenosové rychlosti až 104 MB/s při čtení a až 93MB/s při zápisu. Disky podporují širokou řádu režimů Ultra DMA, PIO a multi-word DMA a díky tomu jsou kompatibilní s téměř každým zařízením, vybaveným rozhraním IDE 2,5”.
Disk PSD320 lze použit v počítačích, průmyslových strojích, POS terminálech nebo ve zdravotnických  zařízeních a kromě lepšího výkonu nabízí i další výhody SSD disků, mezi něž patří vyšší odolnost a nižší spotřeba.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení