Menu

SSD disk s kapacitou 4 a 8 TB

18.11.2014 09:50 | Pavel Trousil + Přidat komentář
SSD disk s kapacitou 4 a 8 TB

SSD disk s kapacitou 4 a 8 TB | foto: CHIP

Výrobce SSD disků Foremay uvedl na trh nové modely 2,5“ SATA 3 disků s kapacitou 4 a 8 TB s rychlostí čtení cca 50 MB/s. 

foremay-tc166-01-nahled

Firma Foremay, která je výrobcem SSD disků a SD karet má v nabídce nové modely 2,5“ SSD disků s rozhraním SATA3. Jde i disky s kapacitou 4 a 8 TB, což je v současné době nejvyšší nabízená kapacita v kategorii 2,5“ disků. Podle výrobce je rychlost sekvenčního čtení těchto disků okolo 50 MB/s. Obsah uložených dat je možné zabezpečit díky 256bitovému hardwarovému šifrování AES a disky také zvládají vyšší teploty, které jsou často v náročných průmyslových provozech.

SSD disky s kapacitou 4 a 8 TB dodává Foremay jak v řadě SC19, tak v řadě EC18, která navíc nabízí i volitelní funkce, vojenský stupeň zabezpečení bezpečného mazání dat, kdy lze pomocí jednoho klíče  v nouzové situaci smazat celý obsah disku. 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení