Menu

Stahování videí a hudby na lokální disk

18.08.2016 12:23 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Stahování videí a hudby na lokální disk

Stahování videí a hudby na lokální disk | foto: CHIP

Nástroj 4K Video Downloader, který si můžete zdarma stáhnout, vám umožní stahovat jednotlivá videa ze serveru YouTube, ale i dalších.

Pokud si chcete uložit na disk video z YouTube, můžete k tomu použít program 4K Video Downloader. Jediné, co musíte před začátkem stahování udělat, je nastavit správný video- nebo audioformát a požadovanou úroveň kvality. Pak už stačí do tohoto nástroje zkopírovat URL adresu videa, které si chcete uložit na počítač. Odkazů můžete do tohoto nástroje zkopírovat víc a vytvořit tak celý seznam skladeb. Pokud vám stačí uložit si pouze zvukovou stopu videa, můžete na to použít například nástroj MP3 Converter for YouTube. Jestliže nechcete nic instalovat, můžete použít on-line nástroje pro stahování videí z YouTube. Jeden najdete na stránce downvids.net. Opět jediné, co musíte udělat, je zkopírovat a vložit URL adresu videa a poté kliknout na tlačítko »Download!«. Video se vám uloží v nastavené kvalitě. Případně si můžete „vyrobit“ jen MP3 soubor.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

  nikca hip hop numark

  ja to po čebuju stahnou na to vipalovaní na cedečko video

  Reagovat na komentář

  kopírovat ze 4k downloader na usb

  Program 4K downloader mi funguje dobře a proposlech na PC je OK. Rád bych si ale některé skladby stáhnul na USBčko a vzal k přehrání ven. Nemůžu přijít na to jak to udělat. Můžete mi polopaticky poradit – je mi 86 roků. Děkuji moc.

  Reagovat na komentář

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení