Menu
CHIP Speedtest

Stahování videí a hudby na lokální disk

18.08.2016 12:23 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Stahování videí a hudby na lokální disk

Nástroj 4K Video Downloader, který si můžete zdarma stáhnout, vám umožní stahovat jednotlivá videa ze serveru YouTube, ale i dalších.

Pokud si chcete uložit na disk video z YouTube, můžete k tomu použít program 4K Video Downloader. Jediné, co musíte před začátkem stahování udělat, je nastavit správný video- nebo audioformát a požadovanou úroveň kvality. Pak už stačí do tohoto nástroje zkopírovat URL adresu videa, které si chcete uložit na počítač. Odkazů můžete do tohoto nástroje zkopírovat víc a vytvořit tak celý seznam skladeb. Pokud vám stačí uložit si pouze zvukovou stopu videa, můžete na to použít například nástroj MP3 Converter for YouTube. Jestliže nechcete nic instalovat, můžete použít on-line nástroje pro stahování videí z YouTube. Jeden najdete na stránce downvids.net. Opět jediné, co musíte udělat, je zkopírovat a vložit URL adresu videa a poté kliknout na tlačítko »Download!«. Video se vám uloží v nastavené kvalitě. Případně si můžete „vyrobit“ jen MP3 soubor.


Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.Komerční sdělení