Menu

Startuje portál Svět displejů

18.02.2013 11:40 | Redakce Chip + Přidat komentář
Startuje portál Svět displejů

Startuje portál Svět displejů | foto: CHIP

Společnost Nowatron Elektronik startuje portál www.svetdispleju.cz zaměřený na displeje různých značek a typů, které jsou dostupné na českém a slovenském trhu.

Na portálu najdete podle jeho tvůrců ucelený přehled displejů pro jakoukoliv aplikaci. Portál zahrnuje běžné prezentační displeje, ale také bezrámečkové, vysokojasové, zodolněné či dotykové displeje, monitory pro venkovní instalace, speciální monitory pro řízení letového provozu i medicínské displeje.

Nabízí nejen výčet téměř 600 displejů, ale především jejich srovnání a vyhledání optimálního řešení pro konkrétní aplikaci podle zvolených parametrů. K dispozici je jak jednoduchý filtr, tak sofistikované třídění podle specifických kritérií. U každého produktu najdete technické specifikace, prospekty ke stažení, obrázky a běžné koncové ceny. Cílem portálu není obsáhnout všechny dostupné displeje na trhu, ale nabídnout průřez všemi typy a kategoriemi a jejich přehledné porovnání.

V případě, že budou uživatelé portálu potřebovat odbornou konzultaci, mohou se obrátit na specialisty, kteří poradí s návrhem řešení, nebo doporučí vhodný model. Portál je určen každému, kdo se potřebuje zorientovat v současné nabídce zobrazovacích technologií.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení