Menu

SteelSeries nově nabízí GameDAC extra a vylepšuje headsety Arctis

02.09.2018 11:42 | Milan Loucký + Přidat komentář
SteelSeries nově nabízí GameDAC extra a vylepšuje headsety Arctis

SteelSeries nově nabízí GameDAC extra a vylepšuje headsety Arctis | foto: CHIP

Externí zvuková karta GameDAC je nyní k dostání jednotlivě a na základě zpětné vazby výrobce vylepšuje sérii headsetů Arctis.

GameDAC je kompatibilní se všemi sluchátky a herními headsety.

„Jsme velice pečliví při zpracovávání zpětné vazby uživatelů, kterou poskytují k našim produktům. Můžeme je tak vylepšovat ve všech potřebných ohledech,“ říká Tino Soelberg, SteelSeries CTO, a dodává: „Dostupnost zvukové karty GameDAC a možnost jejího spojení s libovolným headsetem je skvělým příkladem toho, jak rychle dokážeme poskytnout špičkový produkt hráčům.“

SteelSeries GameDAC

Vysoce kvalitní externí USB zvuková karta SteelSeries GameDAC je primárně určena pro hraní her. Zdrojové zařízení typu PS4 nebo PC přemění ve výkonný zdroj zvuku tím, že nahradí nízkonapěťové zvukové karty standardně dodávané v konzolových ovladačích, USB sluchátkách a počítačových zvukovkách. Byla společně dodávaná pouze v kombinaci s headsetem Arctis Pro, který se stal prvním kompletním herním audio systém a nyní nezáleží, zda ji uživatel využije se sluchátky Arctis nebo jiným herním headsetem. GameDAC vylepší zážitek z poslechu díky věrné reprodukci zvuku.

GameDAC pohání integrovaný čip ESS Sabre DAC a zesilovač s vysokou kvalitou zvuku s dynamickým rozsahem 121 dB a zkreslením sinusového signálu -115 dB. Jako první herní certifikovaný Hi-Res audio systém zajišťuje hráčům 96 kHz / 24bitový zvuk v nejčistší podobně bez potřeby snižovat frekvenci. Integrovaný čip ESS Sabre umožňuje zesílení basů, výraznější zvukové efekty a díky podpoře DTS Headphone X: 2.0 vytváří vysoce přesný zvukový signál.

Na zvukové kartě je umístěn OLED displej pro snadnou orientaci v menu a nastavení bez nutnosti instalace přídavného softwaru. Konzolovým hráčům nabízí volnost při nastavení ekvalizéru, přepínání prostorového zvuku, řízení podsvícení stejně tak, jako upravovat hlasitost a poměr hlasitosti mezi hrou a komunikačními kanály pomocí ChatMix Dial. Počítačoví hráči pak najdou ještě hlubší možnost nastavení prostřednictvím softwaru SteelSeries Engine 3.

„Zhotovením zvukové karty GameDAC a celé řady headsetů Arctis Pro jsme stanovili normu, jak by skutečný herní headset měl vypadat a reprodukovat zvuk,“ říká Brian Fallon, produktový manažer pro headsety společnosti SteelSeries, a dodává: „Jsme rádi, že nyní uvolňujeme výkon GameDAC pro všechny headsety a umožňujeme všem hráčům získat nejlepší možný zvukový zážitek bez ohledu na to, jaká sluchátka používají.“

SteelSeries GameDAC je k dispozici za 149,99 euro.

Nová verze modelů Arctis 3, 5 a 7

Nová verze headsetů SteelSeries Arctis 3, 5 a 7 navazuje na předchůdce a stále nabízí moderní funkce a technologie včetně kvalitního ClearCast mikrofonu, zvukových měničů S1 s nízkým zkreslením signálu, flexibilního hlavového mostu v podobě čelenky a exkluzivních náušníků z AirWeave tkaniny. Nová generace byla založena na zpětné vazbě uživatelů, aby ještě vylepšila hojně oceňovaný design.

Vylepšená série headsetů byla nově osazena paměťovou pěnou a čelenka modelu Arctis 7 byla přepracována tak, aby se více přiblížila headsetu Arctis Pro a lépe se přizpůsobila každé velikosti a tvaru hlavy.

Kromě estetických změn získaly Arctis 5 a Arctis 7 také výkonnostní vylepšení pro podporu rozšířené odezvy bassů. Oba tyto headsety obdržely upgrade technologie na DTS Headphone: X v2.0. Stávající majitelé tento upgrade dostanou zdarma prostřednictvím aplikace SteelSeries Engine.

Nové headsety jsou k dispozici za tyto koncové ceny:

  • SteelSeries Acrtis 3 - 99,99 euro včetně dopravy.
  • SteelSeries Acrtis 5 - 129,99 euro včetně dopravy.
  • SteelSeries Acrtis 7 - 179,99 euro včetně dopravy.

 

 

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení