Menu

Stojánek na tablety s reproduktory

20.06.2013 10:25 | Redakce Chip + Přidat komentář
Stojánek na tablety s reproduktory

Stojánek na tablety s reproduktory | foto: CHIP

Genius představil přenosný stojan na tablety a smartphony s označením TRANSBar. Obsahuje dvojici reproduktorů a mikrofon, které se k mobilnímu zařízení připojují bezdrátově, pomocí Bluetooth. Novinka se na českém a slovenském trhu prodává za doporučenou cenu 1 399 Kč, resp. 55,99 €.

 

 

 

Genius TRANSBar představuje univerzální příslušenství pro tablety všech velikostí. Kombinuje v sobě funkce stojánku a reproduktorů, což ocení majitelé tabletů, kteří chtějí tato zařízení používat ke sledování filmů nebo poslechu hudby. Stačí jen rozložit stojánek podle velikosti tabletu a pak už jen sledovat dění na displeji. Flexibilní konstrukce zajistí tabletu stabilitu a bezpečné ukotvení. Tělo stojanu zároveň obsahuje bezdrátovou stereosoupravu s výkonem 5 W, která se s mobilním zařízením spáruje pomocí bezdrátové technologie Bluetooth. K ovládání hlasitosti a k přepínání skladeb slouží pětice tlačítek na vrchním ramenu stojanu, kde se nacházejí i dvě diody stavu baterie a připojení. Díky vestavěné Li-Ion baterii s kapacitou 1800 mAh vydrží podle výrobce TRANSBar hrát až 15 hodin. Stojánek Genius TRANSBar lze využít také pro hands–free telefonování. Přístroj je kromě reproduktorů vybaven také mikrofonem.

RMS (Watty)

5

Počet reproduktorů

2

Odstup signálu od šumu; rozsah

80 dB; 200 Hz ~ 20 KHz

Tlačítko na zapínání/vypínání

ano

Režimy

MP3/AUX

Diody

Červená a modrá – indikace nabití baterie a připojení k Bluetooth

Nabíjení

přes Micro USB

Kapacita baterie

1800 mAh

Hmotnost

419 g

Rozměry

195 x 70 x 65 mm

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení