Menu

Stoprocentní ochrana před odposlechem a nahráváním

25.05.2017 09:16 | Milan Loucký + Přidat komentář
Stoprocentní ochrana před odposlechem a nahráváním

Stoprocentní ochrana před odposlechem a nahráváním | foto: CHIP

Generátor bílého šumu Druid DS-600 umožní bezpečné vedení rozhovorů a jednání. Místo schůzky není třeba předem podrobit prohlídce a odhalit případná nahrávací zařízení. Často to totiž ani není možné.

Druid DS-600 zcela eliminuje veškeré typy a možnosti odposlechů včetně jednoduchého nahrávání hovorů. Řeší i odposlechy přes zeď, laserové odposlechy, skrytý diktafon nebo jen zapnuté nahrávání u mobilního telefonu.

Druid DS-600 pracuje na principu dynamického generování akustického rušení, které probíhá současně s vedením rozhovoru. Intenzita rušení je vyšší než hlasitost hovoru, proto není žádné zařízení schopno tento rozhovor účinně zaznamenat. Algoritmus generování ruchu znemožňuje u záznamu ruch odfiltrovat a nahrávky jsou zcela nesrozumitelné a nemají žádnou informační hodnotu.

„Druid DS-600 je nejúčinnější ochranou před odposlechy a nahráváním. Jako jedno z mála řešení na světě poskytuje stoprocentní ochranu,“ vysvětluje Přemysl Lezianka, manažer SpyShop24.cz pro Českou republiku, a dodává: „Zařízení se snadno ovládá a je plně mobilní, což umožňuje vést rozhovory kdekoli bez obav z odposlechů.“

Druid DS-600 umožňuje vést bezpečný rozhovor až šesti osobám, používá headset s vysokou kvalitou zvuku a snadno se ovládá. Vzájemně lze propojit až tři tyto přístroje, a tím rozšířit konferenci až na 18 osob. Rušení je tak dokonalé a intenzivní, že ani blízko stojící osoba není schopna rozlišit hovor od generovaného šumu.

Zařízení má vestavěný akumulátor, který nabízí až šest hodin provozu. Druid DS-600 může být připojen i k běžné síti 230 V. Součástí dodávky jsou i čtyři kusy headsetů Plantronics Audio 355.

Technické specifikace

Typ šumu: dynamické generování akustického rušení – deformace + odraz

Počet kanálů (uživatelů): 6

Typ headsetů: sluchátka s mikrofonem jack 3,5mm

Napájení: síťové AC 230V a NiMh akumulátor 3700 mAh

Doba provozu: na akumulátor 4–6 hodin, na adaptér neomezená

Doba nabíjení akumulátoru: 9 hod

Indikace: stav baterií a úroveň hlasitosti kanálů

Rozměry: 23 × 6,5 × 17 cm

Hmotnost: 1740 gramů (hlavní jednotka)

Generátor bílého šumu Druid DS-600 značky Digiscan Labs je vyráběn v Evropě a je dodáván na objednávku na český trh prostřednictvím internetového obchodu Spyshop24.cz. Orientační cena je 69 000 Kč.

 

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení