Menu

Středně odolný Toughbook

18.10.2017 11:21 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Středně odolný Toughbook

Středně odolný Toughbook | foto: CHIP

Nejnovější verze notebooku Panasonic Toughbook CF-54 sice nemá nejvyšší stupeň odolnosti, ale nabízí lehčí a elegantnější konstrukci. Hodí se například pro automechaniky nebo obchodní zástupce a dokáže odolat pádu z výšky 76 cm.

Zařízení pohání nejnovější procesor Intel Core i5-7300U vPro. Díky flexibilní konfiguraci a portům je Panasonic Toughbook CF-54 se svým 14palcovým displejem vhodným zařízením pro náhradu staršího notebooku Panasonic Toughbook CF-53. Všechny tři modely notebooku Toughbook CF-54 (modely Entry, Mid a Premium) nyní ve standardním provedení nabízí stejnou DVD mechaniku, porty VGA a True Serial ve stejné cenové kategorii jako zařízení Toughbook CF-53.

Uživatelé mohou notebook vybavit DVD mechanikou, druhou baterií nebo čtečkou karet Smartcard. Flexibilním komunikačním portem může být 2. port LAN nebo d-GPS nebo 4. USB 2.0 nebo odolné USB. 14” displej je dodáván s rozlišením HD (1366x768), Full HD (1920x1080) nebo Full HD s kapacitním multidotykovým panelem. Všechna zařízení jsou vybavena operačním systémem Windows 10 Pro.

Pro pracovníky v terénu, kteří se neustále přemisťují, je schopnost pružného připojení na cestách rovněž důležitou podmínkou. Nejnovější notebook Toughbook CF-54 je dodáván se sadou rozhraní včetně konektorů VGA a HDMI pro projektory a displeje, portu True Serial pro připojení ke starším systémům, portem LAN, porty USB 3.0 a slotem pro kartu SD. Zařízení je dodáváno s dokovacím konektorem pro umístění do vozidla nebo na stůl, volitelnou duální anténou 4G LTE, bezkontaktní čtečkou čipových karet a čtečkou otisků prstů.

Model Entry za cenu od 1 544 € bez DPH (HD bez dotykové obrazovky) je standardně vybaven 4 GB paměti RAM (max. 32 GB) a 500GB HDD (volitelně 128GB/256GB SSD), model Mid za cenu od 1 922 € bez DPH (Full HD bez dotykové obrazovky) je vybaven 4 GB RAM (max. 32 GB) a 256GB SSD (volitelně 128GB SSD) a model Premium za cenu od 2 477 € bez DPH (Full HD s dotykovou obrazovkou) je vybaven 8 GB RAM (max. 32 GB) a 256GB SSD (volitelně 128GB SSD). Pokud je zařízení vybaveno kamerou, jedná se o webovou kameru s rozlišením 2 megapixely. Snadné použití ve tmě zajišťuje volitelná podsvícená klávesnice.

Přestože se jedná o středně odolné zařízení, je notebook Toughbook CF-54 nejlépe chráněným notebookem ve své kategorii s pláštěm ze slitiny hořčíku na všech stranách, plnohodnotnou ochranou klávesnice a displeje proti polití a krytem se šestiúhelníkovou texturou, který chrání při nárazu. Dokáže odolat pádu z výšky až 76 cm. Pro snadné použití je zařízení vybaveno vlastní integrovanou rukojetí pro přenášení. S jedinou baterií vydrží notebook až 10 hodin. Je možné též použít druhou baterii, čímž se doba provozu prodlouží až na 17 hodin.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení