Menu

Stropní přístupové body PoE

20.06.2018 12:48 | Milan Loucký + Přidat komentář
Stropní přístupové body PoE

Stropní přístupové body PoE | foto: CHIP

Nové hardwarové verze stropních přístupových bodů TP-Link EAP110 V4 a EAP115 V4 mají sníženou spotřebu, dvě integrované antény a elegantně skryté konektory pro umístění do designových obchodních i jiných prostor.

Jsou ale vhodné do nákupních center, hotelů, firem i na školní internáty, do kaváren a obchodů. Hodí se ale také do čekáren nebo dokonce i do domovů, například do prostor, kde je třeba šetřit prostorem: typickým případem jsou například půdní prostory nebo jinak zajímavě řešené místnosti. Tedy všude tam, kde má nasazení přístupových bodů svůj smysl. Výhodou pak je, že lze nasadit více takových přístupových bodů a ovládat je všechny za pomoci příslušného softwaru. Za výhodu lze považovat i to, že mohou být napájeny „přes kabel“, tedy jde o variantu, známou jako PoE (Power over Ethernet).

CHIP Speedtest Otestujte si rychlost vašeho připojení

Spravovat a monitorovat stovky přístupových bodů EAP je možné snadno, a to i všechny z jednoho místa. Software TP-Link Omada Controller nabízí pro řízení celé sítě intuitivní rozhraní. Díky němu lze mít celou síť a její mapování pod kontrolou z jakéhokoli počítače, který je v síti připojen. Navíc zde nejsou žádné dodatečné náklady, ani není nutné procházet zvláštním školením, protože software je dodáván bezplatně a je snadný na ovládání.

Kaptivní portál pomáhá zajistit, aby síť mohli používat pouze oprávnění uživatelé, na jejichž zařízeních se objeví přehledný a uživatelsky přívětivý způsob přihlášení do Wi-Fi sítě. Přihlášení nově podporuje ověření přes SMS nebo Facebook, což funkci kaptivního portálu ještě více zjednodušuje a urychluje zákazníkům přístup k jejich obchodním činnostem nebo zábavě.

Díky konstrukci umožňující snadnou instalaci, napájení PoE, softwaru pro centralizované řízení, kaptivnímu portálu, automatickému řízení vysokofrekvenčního vysílání (Auto RF management) a hardwaru na podnikové úrovni je EAP obzvláště vhodný pro nejnáročnější prostředí podnikového typu s nejvyšší hustotou provozu, jako jsou školy, hotely a velké firmy.

 

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení