Menu

Stylové multimediální all-in-one PC

11.04.2017 18:06 | Milan Loucký + Přidat komentář
Stylové multimediální all-in-one PC

Stylové multimediální all-in-one PC | foto: CHIP

ASUS začal v Česku a na Slovensku prodávat PC typu all-in-one z řady Zen AiO. Model Zen AiO ZN270 je prvním z celé série, který nabídne 27palcovou úhlopříčku displeje.

Doposud byly totiž v nabídce jen modely s velikostmi 24 a 22 palců. Počítač s elegantní kovovou konstrukcí je vybaven procesory Intel Core i5/i7 sedmé             generace (Kaby Lake), kombinovaným HDD/SSD úložištěm, grafickou kartou Nvidia GeForce 940MX a až 16 GB operační paměti typu DDR4. Multimediální zaměření počítače podtrhují výkonné reproduktory Harman Kardon. Cena modelu Zen AiO ZN270 začíná v České republice a Slovenské republice na 38 990 Kč, resp. 1449 € včetně DPH.

Asus Zen AiO ZN270

Asus Zen AiO ZN270

All-in-one PC ZN270 z modelové řadyZen AiO se může pochlubit stejně jako jeho předchůdci jednolitou kovovou konstrukcí s precizním zpracováním, motivem soustředných kruhů inspirovaným zenovou filozofií a elegantním integrovaným stojanem. V kombinaci s povrchovou úpravou v šedé barvě nabízí Zen AiO luxusní vzhled, který oceníte nejen doma ale například i v kanceláři.

Poznávacím znamením Zen AiO ZN270 je širokoúhlý 27palcový displej, přičemž v nabídce je dotyková i nedotyková varianta. U dotykové verze mohou uživatelé PC intuitivně ovládat gesty s vysokou přesností. Displej typu IPS je podsvícený a nabízí široké pozorovací úhly a dostatek jasu i kontrastu. Díky jemnému Full HD rozlišení (1920 x 1080 pixelů) je určen jak pro náročné pracovní úkoly, tak pro domácí zábavu v podobě hraní her nebo sledování filmů a videí. Displej zabírá 74 % přední plochy obrazovky, která je kompletně překrytá sklem.

Všechny varianty all-in-one PC Zen AiO ZN270 pro český a slovenský trh pohánějí procesory Intel Core sedmé generace, které nabízejí vyšší výkon i energetickou úspornost než ta předchozí. V kombinaci s až 16 GB operační paměti typu DDR4, kombinovaným 1TB HDD a 128GB SSD úložištěm a samostatnou grafickou kartou NVIDIA GeForce 940MX typu DDR3 získají uživatelé vysoký výkon pro multimediální využití, ale také rychlejší sdílení souborů nebo zlepšenou odezvu při hraní novějších her.

Silnou stránkou Zen AiO ZN270 je i zvuk, o který starají čtyři 3W reproduktory a audiosystém, navržený týmem Golden Ear ASUS a certifikovaný experty ze společnosti Harman Kardon. Každý stereo kanál disponuje dvojicí 3W reproduktorů dvoucestné konstrukce – konfigurací, která se používá v reproduktorech té nejvyšší Hi-Fi kvality. Konstrukce dvoupásmových reproduktorů využívá dvě samostatné jednotky, které pracují v harmonii. Menší výškový reproduktor je navržen pro čisté audio ve výškách, větší a robustnější basový naopak vytváří bohaté a silné basy bez zkreslení.

K dispozici je i bohatá konektorová výbava: čtyři zadní porty USB 3.1 Gen 1 a dva porty USB 2.0. Kromě portu HDMI-out je zde i port HDMI-in, který umožňuje přijímat audio a video výstup z jakéhokoli zařízení s podporou HDMI. Díky tomu novinka poskytuje zážitky na velké obrazovce při přehrávání z notebooku, mobilního zařízení, herní konzole nebo třeba TV set-top boxu.

 

 

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení