Menu

Stylové úložiště Toshiba Canvio Premium

11.03.2016 08:43 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Stylové úložiště Toshiba Canvio Premium

Stylové úložiště Toshiba Canvio Premium | foto: CHIP

Divize Storage Peripherals Toshiba Europe ohlásila uvedení nového přenosného disku Canvio Premium, který má hliníkové pouzdro. Pro připojení k moderním zařízením můžete využít adaptér na port USB 3.0 typu C. Kapacita disku je až 3 TB. 

Toshiba Canvio Premium je nový 2,5“ externí pevný disk s hliníkovým krytem a kapacitou až 3 GB. Abyste měli přístup ke svým uloženým datům, nemusíte Canvio Premium nosit s sebou. K dispozici je software pro vzdálený přístup. Stačí, když necháte Canvio Premium připojený k domácímu počítači a můžete k souborům, fotografiím a filmům přistupovat z jakéhokoliv počítače, mobilního telefonu nebo tabletu.

Kompletní obsah můžete uzamknout vaším unikátním heslem a zamezit tak neautorizovanému uživateli v přístupu. V dodávce je i zálohovací software, který poskytuje řadu možností a vlastností zálohování. Můžete tak naplánovat, kdy bude probíhat automatická záloha vašich dat a předejít tak ztrátě dokumentů. Díky portu USB 3.0 je přenos dat rychlý.

Externí disk je k dispozici také ve verzi pro zařízení Mac. Disk Canvio Premium for Mac je z výroby naformátován na souborový systém HFS+. Externí disk je k dispozici v barvách tmavě šedého a stříbrného kovu v kapacitách 1, 2 a 3 TB. Na evropském trhu bude od poloviny dubna tohoto roku za doporučenou koncovou cenu od 90 €.

 canvio-premium-family-04-nahled

Specifikace produktu – Canvio Premium

  • Kapacita: až 3 TB, 2 TB, 1 TB1
  • Rozhraní: USB 3.0 (kompatibilita s USB 2.0)
  • Povrchová úprava: Hliník
  • Souborový systém: NTFS
  • Rozměry: 1 TB: 109 mm x 78 mm x 13 mm, 2 – 3 TB:  109 mm x 78mm x 18,5 mm

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení