Menu

Stylový notebook od Lenova

02.05.2013 11:55 | Redakce Chip + Přidat komentář
Stylový notebook od Lenova

Stylový notebook od Lenova | foto: CHIP

Novinka mezi notebooky společnosti Lenovo IdeaPad M490s se může pochlubit stylovým designem a výkonem jak pro pracovní činnosti, tak pro multimediální zábavu. Je tenký a lehký a lze ho využít nejen doma a v kanceláři, ale i na cestách.

Lenovo IdeaPad M490s s 14palcovým matným HD LED displejem je postaven na až třetí generaci procesorů Intel Core i3. Lepší grafický výkon zajišťuje diskrétní grafika NVIDIA Optimus. Notebook je vybaven také integrovanou 720p HD kamerou a duálními mikrofony.

S necelými 2 kg a 22,9 mm tloušťky je IdeaPad M490s mobilní. Je vybaven USB 3.0 konektorem, který rychlejší přenos dat. Pevný disk o kapacitě 500 GB poskytuje dostatečné množství prostoru pro ukládání dat. Přístup k datům je možné zabezpečit pomocí integrované čtečky otisků prstů a pro automatické zálohování a synchronizaci dat je k dispozici Lenovo Cloud Storage.

Lenovo IdeaPad M490s je na našem trhu dostupný za cenu od 10 290 Kč bez DPH.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení