Menu

Stylový počítač vše v jednom od Lenova

21.06.2010 07:54 | Redakce Chip + Přidat komentář
Stylový počítač vše v jednom od Lenova

Stylový počítač vše v jednom od Lenova | foto: CHIP

Společnost Lenovo uvádí svůj první stolní počítače typu „vše v jednom“ (All-in-One, AIO) - ThinkCentre A70z. AIO postavený pro potřeby jak malých a středních podniků, tak i velkých korporací, přináší alternativu k tradičním stolním počítačům, přičemž jeho cena začíná už na 16 490 Kč bez DPH.

Lenovo All-in-One ThinkCentre A70z  je výkonný all-in-one počítač s procesory Intel Core2 Duo. Podle Lenova ušetří uživatelům až 70 procent místa, jeho nastavení a obsluha zabere méně času a navíc spotřebuje méně energie než tradiční stolní počítače. Současně tento AIO dodává dnešní moderní kanceláři stylový nádech.
Kompaktní ThinkCentre A70z je vybavený 19palcovým širokoúhlým LCD monitorem s poměrem stran 16:10 s širokým černým rámečkem. Na stole zabírá tento AIO méně místa než tradiční stolní počítač a monitor a díky radiálnímu stojanu může být také namontován v kanceláři na zeď, nebo opřen o stojan stejným způsobem jako funguje rám obrazu.
Jediný napájecí kabel pak pomáhá odstranit změť kabelů, se kterými se potýká většina uživatelů stolních počítačů. ThinkCentre A70z All-in-One je již nyní k dispozici našem trhu za doporučenou koncovou cenu začínající na 16 490 Kč bez DPH. Lenovo nabízí ThinkCentre A70z s 3letou zárukou.

AIO ThinkCentre A70z nabízí:

  • procesory Intel od Pentium až po Core 2 Duo pro vysoké požadavky na výkon
  • podporu DirectX 10 pro hry a high-endové 3D aplikace
  • DVD vypalovačku, šest USB portů, dva reproduktory
  • 1,3 megapixelovou webkameru s vysokým rozlišením
  • podporu až pro 500GB datové úložiště pro ukládání řady fotografií, hudby a pracovních souborů

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení