Menu

Svět elektrotechniky a informatiky každým rokem významnější

09.03.2018 13:37 | Aleš Přistál + Přidat komentář
Svět elektrotechniky a informatiky každým rokem významnější

Svět elektrotechniky a informatiky každým rokem významnější | foto: CHIP

Veletrh AMPER je největším B2B veletrhem v oblasti elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení v ČR i na Slovensku.

Pravidelně se jej účastní více než 600 vystavovatelů z tuzemska i zahraničí a v průběhu čtyř dní jej navštíví až 40 tisíc odborníků a techniků.

Mezi vystavovateli jsou světoví lídři ve svých oborech, významné ryze české firmy i začínající start-upy. Veletrh AMPER pořádaný společností TERINVEST proběhne od 20. do 23. března 2018 na brněnském výstavišti.

Vystavovatelé představí řadu technologických novinek ve třech výstavních halách. Veletrh opět potvrdil zvyšující se zájem ze zahraničí, odkud dorazí více jak 30 % všech vystavovatelů. Nejvíce zastoupené budou Německo, Slovensko, Polsko, Rakousko a Čína. Návštěvníci se ale také mohou těšit na vystavovatele z Velké Británie, Irska, Švýcarska, Švédska či Španělska.

Nebude chybět tradiční prestižní soutěž o nejpřínosnější exponát veletrhu ZLATÝ AMPER a odborný doprovodný program v podobě konferencí a seminářů, například FÓRUM AUTOMATIZACE, živý program přednášek letos s podtitulem Digitální transformace průmyslu nebo FÓRUM OPTONIKA zahrnující desítky odborných přednášek z oblasti optické a fotonické techniky či nově FÓRUM ENERGETIKY 2018.

Veletrh AMPER podporuje propojení spolupráce soukromého sektoru s Vysokými školami, které na veletrhu pravidelně představují své projekty. Vytváří také vhodné podmínky k úspěšné obchodní prezentaci začínajícím firmám vstupujícím na trh, prostřednictvím projektu AMPER START UP, který se při předchozím ročníku setkal s velikým zájmem, jak ze strany vystavujících společností, tak ze strany návštěvníků a odborných médií. Již tradiční součástí veletrhu je také největší tuzemská přehlídka elektromobilů a nejmodernějších infrastrukturních zařízení pro elektromobily AMPER MOTION.

Veletrh AMPER je jedinečným prostředím k rozšíření povědomí o nových trendech v oboru a příležitostí k navázání nových obchodních kontaktů, upevnění pozice na trhu a k setkání společností s odbornou veřejností. Kompletní program a další informace o veletrhu AMPER naleznete na webových stránkách www.amper.cz.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.




Komerční sdělení