Menu

Symantec Protection Suite Advanced Business Edition

28.05.2010 15:42 | Redakce Chip + Přidat komentář
Symantec Protection Suite Advanced Business Edition

Symantec Protection Suite Advanced Business Edition | foto: CHIP

Společnost Symantec ohlásila nová vylepšení svého portfolia ochrany pro malé a střední podniky, která zákazníkům z této skupiny poskytnou větší možnosti volby a více flexibility při ochraně informací.

Společnost Symantec  ohlásila nová vylepšení svého portfolia ochrany pro malé a střední podniky, která zákazníkům z této skupiny poskytnou větší možnosti volby a více flexibility při ochraně informací, které jsou hnací silou jejich podniku. Nová sada Symantec Protection Suite Advanced Business Edition, která bude k dispozici v létě 2010, poskytne malým a středním podnikům úplnou ochranu, včetně zabezpečení koncových bodů a zasílání zpráv a zálohování a obnovení stolních počítačů, přenosných počítačů a serverů, a tím zajistí kontinuitu činnosti organizace. Společnost Symantec poskytne zákazníkům ze skupiny malých a středních podniků více možností volby při ochraně jejich rostoucích podniků – nabídne volitelné hostované služby zabezpečení e-mailu a webu a novou nižší cenou sady Symantec Protection Suite Small Business Edition.

Svět hrozeb malých a středních podniků se mění
Informace jsou důležité pro podniky všech velikostí a důvěrné informace v malých a středních podnicích, včetně čísel bankovních účtů, informací o kreditních kartách a záznamů o zákaznících a zaměstnancích, jsou vystaveny zvýšeným rizikům. Počítačoví zloději si v současné době více než kdykoli dříve vybírají za cíl menší firmy, které nemají zabezpečení na tak vysoké úrovni jako velké organizace. Průzkum společnosti Symantec v roce 2009 zjistil, že malé a střední podniky sice dobře vědí o informačních rizicích, kterým jsou vystaveny, ale překvapivě velká část z nich dosud nepodnikla ani ty nejzákladnější kroky ke své ochraně. Průzkum zjistil, že 50 % těchto podniků nemá ochranu koncových bodů a 47 % nezálohuje svá data.

Sada Symantec Protection Suite Advanced Business Edition poskytuje víc než základní zabezpečení
•    Úplná ochrana: Sada Symantec Protection Suite Advanced Business Edition poskytne malým a středním podnikům novou úroveň úplné ochrany. Pomůže jim chránit podnik před externími hrozbami, interními hrozbami a ztrátou informací a to nemohou tradiční antivirové produkty poskytnout. Sada bude chránit koncové body jako přenosné a stolní počítače, poskytne zabezpečení zasílání zpráv a pomocí pokročilého filtrování obsahu na poštovní bráně může zabránit ztrátě dat. Funkce zálohování a obnovení, které jsou v sadě k dispozici, pomohou malým a středním podnikům v případě incidentu nebo selhání systému rychle obnovit jednotlivé soubory a složky nebo celé systémy Windows dokonce na nepodobný hardware nebo do virtuálních prostředí.
•    Kontinuita činnosti organizace: Sada Symantec Protection Suite Advanced Business Edition spojí softwarové technologie zabezpečení, zálohování a obnovení a poskytne úplnou ochranu informací a v případě narušení zajistí v malých a středních podnicích plynulý provoz stolních počítačů, serverů a aplikací. Zákazníky budou proaktivně chránit bezpečnostní informace poskytované v reálném čase ze sítě Symantec Global Intelligence Network. Zákazníkům se tak dostane včasného varování před hrozbami a budou moci včas zálohovat v případě, že se objeví nové hrozby.
•    Snadná správa: Sada Symantec Protection Suite Advanced Business Edition zjednoduší správu IT a sníží celkové náklady na vlastnictví tím, že umožní malým a středním podnikům zakoupit a spravovat zálohování, obnovení a zabezpečení pro celou organizaci v jediné sadě. Sadu lze rychle nainstalovat s minimálním narušením prostředí IT zákazníka.

Nové alternativní hostované služby nabízejí malým a středním podnikům možnosti cloudu
Sada Symantec Protection Suite Advanced Business Edition poskytne zákazníkům volitelné doplňky pro hostované zabezpečení e-mailu a webu z nabídky Symantec Hosted Services a tím jim dá možnost flexibilně volit mezi zavedením technologií v místě a zavedením hostovaných technologií. Tyto nabídky hostovaných služeb pomohou malým a středním podnikům zabezpečit a spravovat e-mailový a webový provoz prostřednictvím jediné webové konzoly pro správu a současně značně omezí potřebu spravovat v místě hardware a software pro zabezpečení zasílání zpráv.
Společnost Symantec také nedávno představila novou službu založenou na cloudu Symantec Hosted Endpoint Protection určenou malým a středním podnikům, které chtějí zavést komplexní zabezpečení svých počítačových systémů bez potřeby dalšího hardwaru nebo softwaru pro správu.

Správně dimenzovaná ochrana
Malé a střední podniky uvádějí jako hlavní překážku zabezpečení napjaté rozpočty a nedostatek zaměstnanců v oblasti IT. Uvedení sady Symantec Protection Suite Advanced Business Edition poskytne zákazníkům společnosti Symantec ze skupiny malých a středních podniků možnost výběru sady, která nejlépe vyhovuje jejich potřebám ochrany informací a rozpočtům. Pro ty malé firmy, které nejpečlivěji hlídají náklady, snižuje společnost Symantec o 40 % cenu sady Symantec Protection Suite Small Business Edition, která poskytuje zabezpečení koncových bodů a zasílání zpráv spolu se zálohováním a obnovením stolních a přenosných počítačů.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení