Menu

Synology představuje DiskStation DS414j

29.04.2014 14:09 | Radek Kubeš + Přidat komentář
Synology představuje DiskStation DS414j

Synology představuje DiskStation DS414j | foto: CHIP

Společnost Synology představila DiskStation DS414j, 4šachtový NAS server určený speciálně pro malé kanceláře a domácí uživatele pro efektivní správu, ochranu a sdílení dat.

Poháněný dvoujádrovým 1,2 GHz procesorem přináší DS414j revoluční výkon ve své třídě: průměrnou rychlost čtení v prostředí Windows 112 MB/s a 80 MB/s pro zápis. Funkce plovoucí desetinné čárky dále zvyšuje celkový výkon hlavního procesoru a je zvláště užitečná při zpracování miniatur fotografií. Navrženo s ohledem na energetickou úspornost, DS414j spotřebovává pouze 36,7 W v plném provozu a 8,5 W v režimu hibernace HDD. Kromě toho inteligentní systém proudění vzduchu a konstrukce pohlcující hluk zaručuje neobyčejně chladný a tichý chod ve srovnání s jeho PC protějšky.

f-ds414j-right-45-add-nahled

DS414j běží na DSM (DiskStation Manager), intuitivním operačním systému, který poskytuje paletu aplikací pro lepší produktivitu vaší práce, ale také úplně nový zážitek z multimédií. Synology bylo oceněno „PCmag Business Choice Award 2013“ a získalo nejvyšší hodnocení v každém parametru testu včetně spolehlivosti, celkové spokojenosti, hodnoty a šanci na další doporučení.

Pro více informací navštivte http://www.synology.com/…rview/DS414j.

Dostupnost

Synology DiskStation DS414j je nyní v prodeji za cenu kolem 8 500 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení