Menu

Synology představuje výkonný NAS DiskStation DS916+

12.05.2016 11:50 | Radek Kubeš + Přidat komentář
Synology představuje výkonný NAS DiskStation DS916+

Synology představuje výkonný NAS DiskStation DS916+ | foto: CHIP

DS916+ přináší mimořádný výkon v podobě přenosových rychlostí přes 225 MB/s při čtení a 221 MB/s při zápisu. 

Synology uvedlo DiskStation DS916+, 4šachtový NAS server navržený pro potřeby profesionálů a rostoucích firem. DS916+ pohání 4jádrový procesor, poskytující vysoký výpočetní a šifrovací výkon. Zároveň je možné DS916+ snadno rozšířit na kapacitu 9 šachet, což přináší snadnou flexibilitu v případě rychle rostoucích potřeb . Jako ostatní NAS servery běží i DS916+ na operačním systému DSM (DiskStation Manager) s mnoha všestrannými přídavnými balíčky a uživatelé tak mohou využít jednoduché synchronizace dat a jejich další sdílení či nástroje pro práci v týmu a hladkou obnovu po havárii.

001-2

DS916+

DS916+ přináší mimořádný výkon v podobě přenosových rychlostí přes 225 MB/s při čtení a 221 MB/s při zápisu. Rychlosti u šifrovaném přenosu jsou pak velmi srovnatelné a to 225 MB/s při čtení a 209 MB/s při zápisu, což je dostateční pro stabilní zpracování úkolů v zabezpečeném prostředí. DS916+ je dostupný ve dvou variantách s 2GB a 8 GB RAM, přičemž 8 GB varianta nalezne uplatnění hlavně při virtualizaci DSM. Díky expanznímu boxu DX513 si mohou firmy užít flexibilní škálovatelnost úložiště.

DX513

DX513

DS916+ běží na DSM (DiskStation Manager), intuitivním operačním systému, který poskytuje širokou paletu aplikací pro lepší produktivitu vaší práce, ale také výborný zážitek z multimédií. S DSM můžete snadno synchronizovat soubory mezi různými zařízeními a cloudovými službami, přehrávat multimédia na DLNA televizorech či přes AirPlay a Chromecast zařízení, ale také vytvořit domácí monitorovací systém.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení