Menu

T-Mobile představil novou tarifní nabídku

28.03.2017 10:48 | Aleš Přistál + Přidat komentář
T-Mobile představil novou tarifní nabídku

T-Mobile představil novou tarifní nabídku | foto: CHIP

Podpultové tarify jsou nyní oficiální - mobilní operátor dnes představil "nové" tarify pro své zákazníky - tarify přejmenoval, snížil ceny a přidat data.

Nová tarifní generace nese název Mobil, přičemž jednotlivé tarify jsou označeny písmeny konfekčních velikostí – od S přes M, L a XL po XXL. Portfolio začíná tarifem Mobil S za 499 Kč, který obsahuje mj. neomezené volání a 500 MB dat. Celkový přehled nové tarifní generace uvádí tabulka.

Zákazníci s novými tarify mohou navíc služby používat bez jakýchkoliv příplatků v celé Evropské unii – EU roaming je v ceně.

 

Mobil S

Mobil M

Mobil L

Mobil XL

Mobil XXL

Cena/měsíc

499 Kč

799 Kč

999 Kč

1 499 Kč

2 499 Kč

Hlas

neomezeně

neomezeně

neomezeně

neomezeně

neomezeně

SMS

1,50 Kč

neomezeně

neomezeně

neomezeně

neomezeně

Data

500 MB

4 GB

8 GB

16 GB

60 GB

Příspěvek*

1 000 Kč

2 000 Kč

4 000 Kč

4 000 Kč

4 000 Kč

* Příspěvek je poskytován ve formě podmíněné slevy a platí při uzavření smlouvy na 2 roky (a jejím dodržení)
** Po dosažení datového limitu přiděleného k tarifu dojde k  automatickému ukončení datových přenosů a již nebude umožněno pokračovat sníženou rychlostí.

Současně se spuštěním nové generace Mobil vyřadí T-Mobile z nabídky svou stávající generaci S námi. Již aktivované tarify S námi ale zůstávají v platnosti do konce smluvního období, pokud jejich uživatelé nebudou sami požadovat změnu na nový tarif.

Všechny hlasové jednotky ze základních tarifů i tarifu Mobil DATA lze bez příplatku využívat také v roamingu v Zóně EU. Operátor tak o dva a půl měsíce dříve spouští nabídku v souladu s EU regulací, která ji nařizuje od 15. června letošního roku. Dva nejvyšší tarify Mobil XL a Mobil XXL navíc obsahují i volné jednotky pro mezinárodní volání a SMS v rámci EU (Mobil XL 300 minut a 300 SMS, Mobil XXL pak 1 000 minut a 1 000 SMS).

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení