Menu

T-Mobile připravil mobilní aplikace pro letní festivaly

02.07.2013 12:35 | Redakce Chip + Přidat komentář
T-Mobile připravil mobilní aplikace pro letní festivaly

T-Mobile připravil mobilní aplikace pro letní festivaly | foto: CHIP

Operátor T-Mobile vyráží na letní hudební festivaly s novými mobilními aplikacemi

Festivalová aplikace sci-fi city je určena pro smartphony s operačním systémem iOS a Android, pro návštěvníky obou akcí je zcela zdarma a nabídne řadu unikátních funkcionalit. Bude například možné zadat polohu stanu do digitální mapy a následně ho kdykoli objevit. Dále lze vytvořit skupinu festivalových kamarádů a mít stálý přehled o jejich poloze. Výhodou je rovněž online registrace, díky níž končí ruční vyplňování papírových formulářů. V neposlední řadě bude pomocí aplikace možné platit na baru, kde tak uživatel nebude potřebovat hotovost.

V areálech obou festivalů vyroste T-Mobile scifi city, které nabídne speciální koktejly i zábavu. Kreativní nadání návštěvníků operátor otestuje v soutěži „Postav vlastní scifi city“, v níž každý den odmění toho nejlepšího. Výherci mohou získat Samsung Galaxy SIII, Samsung Galaxy S4 či Samsung Galaxy Note 10.1.

Návštěvníci festivalu Colours of Ostrava budou mít díky T-Mobile letos poprvé v historii k dispozici i svou festivalovou aplikaci, která bude poskytovat informace týkající se zejména programu a vystupujících.

Operátor nabídne svým zákazníkům v souvislosti s oběma festivaly i další výhody, a to prostřednictvím svého hudebního portálu t-music.cz. Klienti chystající se na Colours of Ostrava si mohou do 14. července zakoupit celofestivalovou vstupenku s 10% slevou. K Rock for People zase T-Mobile ve spolupráci s iTunes připravil festivalový soundtrack, který si jeho zákazníci mohou bezplatně stáhnout na do 5. července.

T-Mobile je dále partnerem letního festivalu Hrady.cz a mediálním partnerem festivalu Mighty sounds. Na přelomu září pak pořádá již 3. ročník festivalu t-music Back to school k zahájení nového akademického roku.

 

 

 

Zdroj: TZ T-Mobile.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení