Menu

Tablet Prestigio MultiPad Thunder 7.0i s procesorem Intel

27.08.2014 14:48 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Tablet Prestigio MultiPad Thunder 7.0i s procesorem Intel

Tablet Prestigio MultiPad Thunder 7.0i s procesorem Intel | foto: CHIP

Firma Prestigio uvedla na trh svou novinku. Jedná se o tablet MultiPad Thunder 7.0i, který je poháněn procesorem Intel.

rs5830-270x270pixels

Nový MultiPad Thuder 7.0i s procesorem Intel vznikl jako výsledek spolupráce společností Prestigio a Intel. Dvoujádrový procesor Intel Atom Z2520 s taktovací frekvencí až 1.2 GHz zaručuje, že novinka Prestigio MultiPad Thunder 7.0i bude mít dostatečný výkon pro hladký multitasking, bezproblémové přepínání mezi aplikacemi a rychlé načítání webových stránek.

Grafická karta PowerVR SGX 544MP2 v kombinaci s 1GB pamětí RAM přináší více možností zábavy, která bude navíc trvat dlouho a bez přerušení díky vysoké kapacitě baterie. Toto vše, společně s praktickou 7” úhlopříčkou a rozlišením 1024×600, dělá z nového MultiPadu Thunder 7.0i výkonné mobilní multimediální zařízení.

Inteligentní operační systém Android navíc nabízí spoustu užitečných předinstalovaných aplikací. Díky aplikaci Prestigio Multistore mohou uživatelé stahovat mnoho dalších aplikací zdarma nebo za zvýhodněné ceny. Tyto aplikace jsou vybírány pro Prestigio zařízení. Uživatel tak má jistotu, že budou pro jeho přístroj vhodné a poběží správně.

MultiPad Thunder 7.0i nabízí 8 GB vnitřní paměti, kterou lze však rozšířit pomocí externí microSD kary až o 32 GB. Uživatelé mají také možnost využít cloudového úložiště přes aplikaci MultiCloud a získat tak dalších 200GB úložiště na rok zdarma. Uživatelé mohou zůstat ve spojení se svými blízkými nebo obchodními partnery díky WiFi modulu a přední web kameře.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení