Menu

Telefónica zvyšuje FUP i rychlost internetu po vyčerpání limitu

21.02.2013 20:10 | Redakce Chip + Přidat komentář
Telefónica zvyšuje FUP i rychlost internetu po vyčerpání limitu

Telefónica zvyšuje FUP i rychlost internetu po vyčerpání limitu | foto: CHIP

U vybraných tarifů budou mít zákazníci operátora Telefónica k dispozici vyšší objem přenesených dat v rámci FUP. Po vyčerpání limitu se sníží rychlost připojená na 200 kb/s, namísto dosavadních 32 kb/s.

Například tarif Mobilní internet M nabídne namísto 500 MB dvojnásobný objem (1 GB) dat s plnou rychlostí. Tarif Mobilní internet L pak objem dat zvedá o 1 GB na celkem 3 GB. Navíc je nyní možné pořídit si mobilní internet s 20% slevou. Mobilní internet M s 1 GB dat tak vyjde na 243 Kč měsíčně, Mobilní internet L se 3 GB dat na 404 Kč za měsíc. Varianty XL a XXL jsou nyní o stokorunu výhodnější.

Naopak, u tarifů Internet v mobilu+ XXL a Mobilní internet XXL, které byly dosud bez datového limitu, dojde od 1. března k zavedení technického limitu 30 GB. Uvedená změna se týká pouze nových aktivací, stávajícím zákazníkům zůstanou podmínky zachovány. Konkrétní změny u jednotlivých tarifů jsou podrobně rozepsány na stránkách operátora.

Díky zvýšení rychlosti přenosu dat po vyčerpání limitu FUP z 32 kb/s na 200 kb/s bude možné pohodlněji pracovat s elektronickou poštou a webem.

V síti O2 je v současné době registrováno více než milion chytrých mobilních telefonů, které pro využití svých funkcí nezbytně potřebují připojení k internetu prostřednictvím mobilní sítě.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení