Menu

Televize na zahradu

22.05.2020 10:02 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Televize na zahradu

Televize na zahradu | foto: CHIP

Samsung rozšiřuje řadu chytrých zařízení pro domácí zábavu. Nově do ní přibyl model Terrace – první televizor značky Samsung s rozlišením 4K, technologií QLED a vodě odolnou certifikací IP55 pro použití v exteriéru. Hodí se tedy třeba na zahradu, nebo terasu.

Podle Samsungu si s chytrým televizorem Terrace na čerstvém vzduchu vychutnáte skvělý obraz i zvuk ve stejné kvalitě jako v obýváku. Televizor je k dispozici ve verzích s úhlopříčkami 55, 65 nebo 75 palců, tedy 140, 165 či 190 cm. Zájemci se mohou těšit na obraz s rozlišením 4K, panel s technologií QLED a na chytré funkce. Díky odolnému provedení televizi neublíží vrtochy počasí – přístroj s certifikací IP55 je odolný proti vodě i prachu a díky šikovnému provedení ho lze instalovat prakticky v libovolných venkovních prostorách.

Sledování televizoru ve venkovním prostředí vyžaduje především mimořádně jasný obraz. Nový model Terrace nabízí podle výrobce jas 2000 cd/m2. Součástí obrazovky jsou antireflexní vrstvy a nechybí ani adaptivní technologie zpracování obrazu, která jej upravuje podle jasu okolí, aby nedocházelo k odleskům. Do základní softwarové výbavy patří systém Tizen a nechybí ani přístup ke všem základním placeným streamingovým službám. Kromě pokročilých funkcí při sledování (Multi View, Tap View) podporuje Terrace i hlasové ovládání

 2020-the-terrace-lifestyle-image-s04-nahled

Soundbar na terasu

Terrace, to není jen televizor, ale také stejnojmenný soundbar s dynamickým zvukem. Systém má vestavěný subwoofer. Podobně jako televizor je i soundbar Terrace dostatečně odolný a splňuje stupeň krytí IP55. Lze jej mimo jiné připevnit na zeď, ale také připnout k samotnému televizoru. I pod širým nebem se tak podle Samsungu můžete těšit na mohutný, plný a čistý zvuk.

2020-the-terrace-4-nahled

Televizor a subwoofer se prodávají ve Spojených státech a v Kanadě, během roku se dostane na trh i v Německu, v Austrálii, na Novém Zélandě a v dalších regionech. O uvedení na českých trh zatím nebylo rozhodnuto.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení