Menu

Televizi KUKI si pustíte na Nvidia Shield TV

26.04.2017 16:32 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Televizi KUKI si pustíte na Nvidia Shield TV

Televizi KUKI si pustíte na Nvidia Shield TV | foto: CHIP

Multimediální streamovací zařízení Nvidia Shield přináší českým zákazníkům plnohodnotné televizní vysílání. Stačí k tomu internetové připojení.

Společnosti Nvidia ve spolupráci se SMART Comp (provozovatelem sítě NETBOX) a AIM (a1m.cz), představila aplikaci KUKI pro zařízení Shield TV. Uživatelé tohoto multimediálního zařízení, které je založené na Android TV a nabízí řadu zajímavých funkcí, si tak nově na něm mohou pustit i televizní vysílání a půjčovat si filmy a seriály. Vedle stávajících mediálních aplikací jako Netflix nebo YouTube je tak Kuki TV volbou pro všechny, kteří chtějí přijímat televizní signál v nejvyšší možné kvalitě (Shield Tv podporuje rozlišení až 4K a HDR) a zároveň rádi využívají výhod televize on demand. Stačí mít připojení na internet.

Televizi KUKI v současné chvíli sleduje 80 tisíc zákazníků. Nad rámec standardní nabídky televizních kanálu v HD kvalitě (Česká televize, Nova, Prima, HBO, TV Barrandov, Nickelodeon, Eurosport,…) disponuje i obsáhlou knihovnou seriálů, mezi nimiž nechybí například Teorie velkého třesku nebo česká Bohéma.

p4260063-nahled

V nejbližších měsících dostane aplikace KUKI na Shield TV nové funkce, které rozšíří její zásah v rámci domácí zábavy. Jedná se o kompletní nabídku funkcí Android TV, propojení s širokou nabídku zařízení v rámci Android Wear řady, optimalizace datových nároků (plánovaný přechod na h.265) a s tím spojené snížení datové náročnosti při přehrávání, a v neposlední řadě také příchod Ultra HD (4K) obsahu.

kuki1-nahled

Každý zákazník, který si od 2.5. 2017 koupí Shield TV v základní i Pro verzi na Alza.cz dostane zdarma programový balíček Kuki Větší (60 televizních kanálů 150 seriálů). Akce probíhá od 2.5. 2017 do konce června 2017 nebo do vyprodání zásob. Shield TV je v České republice k dostání na Alza.cz za cenu 5999 Kč, v balení se nachází dálkové ovládání a herní ovladač. SHIELD Pro nabízí zařízení s 500GB diskem, herním ovladačem a dálkovým ovládáním s přípojkou na headset za cenu 8999 Kč. Více informací naleznete na stránkách Nvidia

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení