Menu

Tenký a odolný notebook Toshiba

27.04.2018 10:53 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Tenký a odolný notebook Toshiba

Tenký a odolný notebook Toshiba | foto: CHIP

Portégé Z30-E je výkonný notebook s plnohodnotnou konektivitou v tenkém, a přitom odolném těle. Základem tohoto nejnovějšího přírůstku do rodiny firemních počítačů Toshiba jsou procesory Intel Core až osmé generace.

Lehký přístroj Portégé Z30-E nabízí výkon i výbavu. Je osazen množstvím nezbytných rozhraní v plné velikosti. Byl vyvinut se zaměřením na podnikatelský sektor od zaměstnanců malých firem přes naplnění potřeb středně velkých organizací až po začlenění do velkého firemního prostředí. S hmotností pouhých 1,2 kg, velmi robustním magneziovým tělem a až 18hodinovou výdrží na baterii po jediném nabití je Portégé Z30-E i vhodným společníkem na cesty. Výhodou je matný HD nebo Full HD displej s úhlopříčkou 33,8 cm (13,3").

Srdcem notebooků Portégé Z30-E jsou výkonné procesory Intel Core v kombinaci s pamětí DDR4 RAM (2400 MHz). K rychlým reakcím přispívá také výkonný SSD disk. Portégé Z30-E je vybaven množstvím portů v plné velikosti, díky nimž se uživatelé připojí k dalším zařízením rychle a bez nutnosti redukcí. Tři porty USB 3.0 a rozhraní HDMI umožňují rychle sdílet práci nebo promítat obraz ve vysokém rozlišení na velkou obrazovku. Vestavěný Gigabit LAN nabízí rychlý přístup do místních sítí a zachována je samozřejmě možnost bezdrátové práce. Volitelné dokovací řešení, které je kompatibilní s ostatními modely notebooků Toshiba, umožňuje připojení ke všem potřebným periferiím jediným krokem.

Modul Trusted Platform Module (TPM) udržuje citlivá uložená data v bezpečí i v kritických chvílích. Inteligentní čtečky SmartCard, SecurePad a detekce otisků prstů zajišťují bezpečnost při přihlašování do systému a snadnou správu a aktualizace Portégé Z30-E umožňuje integrovaná technologie Intel Active Management Technology (AMT). ortégé Z30-E bude v Evropě k dispozici během druhého kalendářního čtvrtletí roku 2018.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení