Menu

Tenký herní notebook

25.05.2018 10:32 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Tenký herní notebook

Tenký herní notebook | foto: CHIP

Asus ROG Zephyrus M je nejtenčí herní notebook s procesorem Intel Core 8. generace a 144Hz displejem. Váží 2,45 kg.

Herní notebook ROG Zephyrus M (GM501) je podle společnosti Asus, která je jeho výrobcem, nejtenčí herní notebook na světě, který je vybaven procesorem Intel Core i7 osmé generace a výkonnou grafickou kartou NVIDIA GeForce GTX 1070. Dalším lákadlem modelu ROG Zephyrus M je 15,6“ IPS displej s rychlou obnovovací frekvencí 144 Hz, odezvou 3 ms a technologií NVIDIA G-SYNC, která dokáže synchronizovat obnovovací frekvenci displeje s grafickou kartou, čímž napomáhá plynulosti grafiky v náročných hrách.

O chlazení výkonných komponent se stará aktivní aerodynamický systém (AAS), který zvyšuje chladicí výkon při vysokém zatížení systému. Speciální software ROG umožňuje hráčům přepínat mezi režimem s integrovaným nebo samostatným grafickým procesorem – režim úsporného režimu Optimus prodlužuje životnost baterie, zatímco režim G-SYNC uvolňuje plný výkon grafické karty GeForce GTX 1070.

 

Výkon na úrovni desktopu

ROG Zephyrus M přináší výkon na úrovni stolního počítače nejen díky procesoru Intel Core i7-8750H osmé generace, ale i díky 16GB dvoukanálové operační paměti DDR4. Notebook obsahuje také rychlé SSD úložiště s kapacitou až 256 GB M.2 NVMe PCIe 3.0 v kombinaci 1TB SSHD Seagate FireCuda. Tento výkon se podařilo vměstnat do těla tenkého necelých 20 mm. Kovová konstrukce notebooku je velmi odolná a zároveň lehká, neboť celý notebook váží 2,45 kg. Notebook ROG Zephyrus M se v České republice prodává za 57990 Kč s DPH.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení