Menu

Tenký klient

12.01.2012 14:19 | Redakce Chip + Přidat komentář
Tenký klient

Tenký klient | foto: CHIP

Společnost Fujitsu představila novinku v podobě tenkého klienta FUTRO A300. Nový model klienta snižuje podle výrobce ve srovnání s běžnými stolními počítači celkové náklady na provoz až o 80 %.

Nízké náklady na provoz a snadná obsluha jsou hlavní vlastnosti, které podle firmy Fujitsu má její tenký klient FUTRO A300. Přechod z klasických stolních počítačů na tenkého klienta snižuje organizacím počáteční náklady na hardware, náklady na správu a na energie během používání.  Fujitsu FUTRO A300 spotřebuje až o 60% méně energie než tradiční PC.
Nový tenký klient je složen z komponentů bez pohyblivých částí, které zaručují dlouhý a bezproblémový životní cyklus. Kompaktní konstrukce umožňuje jeho připevnění na zadní stranu monitoru. Výhodou je i tichý provoz. Klient nabízí DVI-I port pro připojení dvou monitorů a podporuje nejmodernější operační systémy určené pro tenké klienty včetně eLux RL a Windows  Embedded Compact 7. Předpokládána cena tenkého klienta FUTRO A300 je 5800 Kč bez DPH.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení