Menu

Thorn Case – originální dřevěné kryty pro iPhone

28.08.2014 14:21 | Michal Bareš + Přidat komentář
Thorn Case – originální dřevěné kryty pro iPhone

Thorn Case – originální dřevěné kryty pro iPhone | foto: CHIP

Česká firma Thorn Case nabízí originální pouzdra pro iPhony a iPady. Jsou vyrobena z bambusu, nebo z ořechového či javorového dřeva. Kryty jsou vyráběny ručně a můžete si na ně dokonce nechat laserem vypálit vlastní motiv. Ceny začínají na 990 Kč.

web-aztek-kryt-nahled

Thorn Case

Hlavní přednost krytů Thorn Case spočívá v kombinaci příjemných materiálů, zdařilého designu a jen 34gramové hmotnosti. Každé pouzdro Thorn Case se skládá ze dvou dílů, které na desetiny milimetru přesně zapadají do sebe. Dřevo je přírodní materiál a navíc se ideálně hodí k ochraně iPhonu nebo iPadu před poškrábáním nebo nárazy. Kromě toho se příjemně a pohodlně drží v ruce při jakékoli teplotě nebo vlhkosti. K populárnímu bambusu nyní přibyly dva nové materiály. Elegantní ořechové dřevo s nezaměnitelnou tmavou kresbou i smetanově světlý javor jsou robustní a zároveň lehké. Na obě varianty si můžete nechat laserem vyrýt vlastní motiv, nebo jen dát vyniknout přirozené textuře dřeva. Každý kryt se vyrábí několik dní, během nichž se výrobek postupně brousí, namáčí, olejuje a obrušuje laserem, aniž by ztratil své přirozené vlastnosti a barvu. Více informací najdete na www.thorncase.com.

web-civava-foto-nahled

Thorn Case

 

web-civava-kryt-nahled

Thorn Case

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení