Menu

Tip na víkend: Zúčastněte se pokusu o sestavení nejdelšího českého papírového modelu

05.02.2015 15:04 | Radek Kubeš + Přidat komentář
Tip na víkend: Zúčastněte se pokusu o sestavení nejdelšího českého papírového modelu

Tip na víkend: Zúčastněte se pokusu o sestavení nejdelšího českého papírového modelu | foto: CHIP

Během tohoto víkendu (7. 2.–8. 2.) budou mít děti i celé rodiny v Centru Černý Most v Praze šanci vyzkoušet si, jaké to je být modelářem. 

Přijít můžete v sobotu od 9.00 do 21.00 h a v neděli od 9.00 do 15.00 h, najít nepřehlédnutelný auto-stánek, a na něm si nechat vytisknout i následně vystřihnout a sestavit svůj vlastní papírový model limuzíny.

papirova-limuzina-nahled

Všichni návštěvníci stánku se navíc mohou zapojit do pokusu o vytvoření nejdelší papírové limuzíny a zápisu do České knihy rekordů – mohou buď přinést již hotový středový díl limuzíny (vystřihovánka je ke stažení na webu www.zabavadomu.cz/…ina-bila.pdf) nebo jej získat a sestavit na místě. Pokusu o rekord a sestavování obřího papírového modelu můžete osobně přihlížet v neděli 8. 2. 2015 mezi 15. a 18. hodinou.

Každý účastník, který odevzdá středový díl limuzíny, se bude moci svést i skutečnou limuzínou, která bude čekat u bran nákupního centra v neděli 8.2. mezi 15. a 18. hodinou.

Iniciátorem pokusu o český rekord ve vytvoření nejdelšího papírového auta je HP, které dodalo vybavení stánku, včetně multifunkcí HP Deskjet Ink Advantage, které zvládnou vytisknout dvakrát více stran za stejné ceny, jako u předchozích generací tiskáren. Partnery akce  jsou společnosti Centrum Černý Most, KORES, portál Kudy z nudy a Svaz modelářů ČR. Další informace o projektu lze najít na webových stránkách hp.cz/vicezamene a www.zabavadomu.cz.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení