Menu
CHIP Speedtest

Tip: Nastavte automatické odpovědi ve WhatsAppu

26.08.2020 13:35 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Tip: Nastavte automatické odpovědi ve WhatsAppu

Na to, abyste mohli v messaging aplikaci WhatsApp používat automatickou odpověď, bohužel potřebujete verzi „WhatsApp Business“. Dobrou alternativu pro soukromé uživatele ale nabízí aplikace pro Android „Autoresponder for WA“, kterou si můžete stáhnout z obchodu Play.

Najděte aplikaci v obchodě Play a klikněte na »Nainstalovat«. Následně udělte aplikaci přístup k oznámením použitím tlačítka »Notification settings«. Zde přepněte spínač u » Autoresponder for WA«. Na některých zařízeních ještě budete muset schválit automatické spuštění této aplikace. Pokud chcete nastavit jednoduché oznámení nepřítomnosti bez dalších filtrů a podmínek, klikněte v aplikaci na znaménko plus. Poté klikněte na »All« a níže pod »Reply message« zadejte text vaší odpovědi. Potvrďte celý proces zeleným zatržítkem. Autoresponder by měl být následně aktivní. V pravé horní části aplikace najdete přepínač, pomocí kterého můžete automatické odpovědi kdykoli vypnout.

screenshot-20200724-124236-autoresponder-for-wa-nahled


Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.