Menu
CHIP Speedtest

Android: Zástupci oblíbených stránek

25.10.2013 14:02 | Radek Kubeš
Android: Zástupci oblíbených stránek

Podobně jako nejčastěji používané kontakty si můžete na pracovní plochu tabletu nebo smartphonu s Androidem připnout také odkazy na své oblíbené webové stránky. Je to velmi snadné.

V internetovém prohlížeči si otevřete web, jehož zástupce chcete umístit na obrazovku svého zařízení, a pomocí tlačítka s hvězdičkou (napravo vedle adresního řádku) si z něj vytvořte záložku. Možná budete chtít upravit název záložky (»Štítek«), nebo prostě jen pokračujte tlačítkem »OK«. Nyní pomocí tlačítka se záložkou (napravo od hvězdičky a lupy) přejděte na seznam všech záložek. Zde podržte prst nad stránkou, kterou chcete připnout na domovskou obrazovku, a v nově otevřeném okně zvolte možnost »Přidat zástupce na plochu«. K otevření vašeho oblíbeného webu pak bude stačit jen klepnutí na jeho ikonu na displeji vašeho smartphonu nebo tabletu.

Pokud se podíváte i na další předvolby ve zmíněném okně nastavení, zjistíte, že můžete například velmi snadno nastavit svůj oblíbený web jako výchozí stránku při spuštění internetového prohlížeče, respektive při otevření nového panelu v prohlížeči.

4-nahled

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání