Menu
CHIP Speedtest

iOS: Filmy na cesty

29.03.2015 17:28 | Radek Kubeš + Přidat komentář
iOS: Filmy na cesty

Pokud se chystáte na cesty, kde nebude rychlý a levný internet, určitě si do svého iPhonu nebo iPadu budete chtít přibalit filmy, na které jste se v průběhu roku nestihli podívat. 

Do přístroje je samozřejmě nahrajete pomocí iTunes, ten ale mnoho formátů odmítne načíst. Proto je nutné sáhnout pro aplikaci do Windows, která vám obsah pomůže připravit. Na Chip DVD je v rubrice »Plné verze | Opakujeme« připravena aplikace iStudio v ceně 850 Kč, která dokáže filmy na disku nejen zkonvertovat, ale předem je i stáhnout ze serverů YouTube či Vimeo nebo je zkopírovat z filmového DVD a Blu-ray disku. Podobně program pracuje i s hudbou a dokáže například z koncertu na YouTube extrahovat jen hudební stopu. Poradí si i s jinými hudebními formáty a hudebními CD. Připravený obsah se pak už jen snadno nahraje přímo do knihovny iTunes, odkud jej pak už snadno synchronizujete se svým zařízením s operačním systémem iOS. Program samozřejmě mohou využít i majitelé zařízení s Androidem.

istudio-nahled


Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.Komerční sdělení