Menu
CHIP Speedtest

iOS: Změna země v App Storu

04.02.2015 16:08 | Radek Kubeš
iOS: Změna země v App Storu

Zdaleka ne všechny aplikace pro iOS jsou k dispozici uživatelům App Storu po celém světě. Některé aplikace jsou například dostupné jen uživatelům ze Spojených států. 

Abyste se dostali do americké verze App Storu, je třeba změnit nastavení země u vašeho Apple ID. Otevřete si ve svém iPhonu nebo iPadu App Store a klepněte na záložku »Featured«. Odrolujte zcela dolů a klepněte na své »Apple ID«. K detailním informacím pro platby v App Storu se dostanete prostřednictvím nabídky »View Apple ID«. Najdete zde rovněž položku »Country/Region«, kterou lze libovolně měnit.

Bohužel není možné využívat americkou verzi App Storu bez amerického Apple ID a kreditní karty vydané americkou bankou. Abyste toto omezení obešli, otevřete si znovu App Store, přepněte jej do americké verze a znovu se zaregistrujte. Kromě nového Apple ID je třeba zadat ještě město, stát a směrovací číslo (»Zip Code«). Tyto údaje musejí být pravdivé, jelikož je Apple ihned ověřuje. Potřebné údaje však snadno získáte na webu unitedstateszipcodes.org. Jako stát (»State«) byste si měli zvolit »Delaware«, jelikož se v tomto státě neplatí žádné daně z on-line nákupů. Nejlepším způsobem, jak platit za nakupované aplikace, jsou předplacené kupony na nákup aplikací v americkém App Storu, které snadno sežene na aukčním serveru eBay. Když vložíte kód předplaceného kuponu do iTunes, můžete hned začít v americkém App Storu nakupovat levnější aplikace a rovněž si stahovat filmy či seriály, dostupné jen uživatelům ze Spojených států.

1502d-nahled


Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.


Komerční sdělení