Menu
CHIP Speedtest

Odstranění otravné chyby při ladění skriptů v Internet Exploreru

15.11.2015 11:05 | Karel Kovar
Odstranění otravné chyby při ladění skriptů v Internet Exploreru

Internet Explorer už patří k rychlým a stabilním prohlížečům, přesto lze u něj narazit na některé drobné chybičky, které snižují jeho použitelnost v praxi. 

Mezi ně patří například chování na komplikovanějších webech, využívajících technologii JavaScriptu. Jak tento problém vyřešit?

Náprava je poměrně jednoduchá a spočívá v deaktivaci funkcí souvisejících se zpracováním již zmiňovaných skriptů. Nejprve klikněte v Internet Exploreru na tlačítko »Nástroje« v pravém horním rohu a v nabídce, která se objeví, zvolte příkaz »Možnosti Internetu«. Zde přejděte na kartu »Upřesnit« a aktivujte možnosti »Zakázat ladění skriptů (Internet Explorer)« a »Zakázat ladění skriptů (ostatní)«. Můžete také přidat zatržítko k položce »Zobrazovat oznámení při každé chybě ve skriptu« a nakonec okno zavřete kliknutím na »OK«.

Po restartování Internet Exploreru by se již neměly objevovat chyby ani v případě komplikovanějších webů s JavaScriptem. Pokud se zpráva o problémech i nadále objevuje, zkuste ještě vymazat cache prohlížeče.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda Praha, spol. s.r.o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání