Menu

Tip: Přenos kontaktů z Googlu do Outlooku

23.02.2023 09:14 | Radek Kubeš + Přidat komentář
Tip: Přenos kontaktů z Googlu do Outlooku

Tip: Přenos kontaktů z Googlu do Outlooku | foto: Pixabay

Chcete-li přenést adresář vašich kontaktů, spravovaných v rámci vašeho účtu Google, tedy například z vašeho androidového smartphonu, do poštovní aplikace Outlook, samozřejmě to nemusíte dělat ručně

Outlook totiž podporuje import kontaktů z mnoha dalších zdrojů, přičemž jediným požadavkem je, aby byly tyto kontakty uloženy v souboru typu CSV.

Otevřete si ve webovém prohlížeči stránku contacts.google.com a přihlaste se vaším účtem Google. V levém sloupci klikněte na „Exportovat“, vyberte možnost „Outlook CSV“ a po kliknutí na tlačítko „Exportovat“ si uložte počítače kontaktní informace v souboru CSV.

Spusťte aplikaci Outlook a zde přejděte do nabídky „Soubor | Otevřít a exportovat | Import nebo export“. V dalším okně zvolte „Importovat z jiného programu nebo souboru | Hodnoty oddělené čárkami“ a klikněte na „Procházet“ pro výběr CSV souboru s kontakty. Pak pokračujte k importu kontaktů z účtu Google.

16

Export kontaktů do CSV | Zdroj: Kontakty Google

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

  Nefunkční

  Reakce na PetrK: Mám stejný problém, tento postup končí chybou „V PŘEVADĚČI hODNOTY ODDĚLENÉ ČÁRKAMI DOŠLO K CHYBĚ SOUBORU PŘI INICIALIZACI PŘEVADĚČE KVŮLI SESTAVENÉ MAPOVÁNÍ POLÍ“ i v MS Office 365.

  Reagovat na komentář

  Nefunkční

  Mám Outlook Office 2019 a už jsem to zkoušel několika postupy,ale žádným s emi nepodařilo naimportovt kontakty z z Google…(V PŘE­VADĚČI hODNOTY ODDĚLENÉ ČÁRKAMI DOŠLO K CHYBĚ SOUBORU PŘI INICIALIZACI PŘEVADĚČE KVŮLI SESTAVENÉ MAPOVÁNÍ POLÍ)

  Reagovat na komentář

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení