Menu

Tip: Skryjte oznámení na tlačítkách aplikací

02.03.2023 08:08 | Radek Kubeš + Přidat komentář
Tip: Skryjte oznámení na tlačítkách aplikací

Tip: Skryjte oznámení na tlačítkách aplikací | foto: Pixabay

Aplikace integrované v systému Windows 10, jako je Pošta, Budíky a hodiny nebo Počasí, zobrazují na hlavním panelu oznámení, velmi podobná těm, jaké známe z mobilních aplikací

Takže například oznámení aplikace Pošta zobrazují počet nových e-mailových zpráv, upozornění aplikace Budíky a hodiny označují aktivní budík a oznámení na aplikaci Počasí informují o aktuálních výstrahách předpovědi počasí. Možná vás ale tato upozornění vyrušují, takže je budete chtít vypnout.

Stisknutím kombinace kláves [Windows] + [I] otevřete „Nastavení“ a zde přejděte do nabídky „Přizpůsobení“, kde v levém sloupci vyberte položku „Hlavní panel“. V pravé části okna sjeďte dolů, až k přepínači „Zobrazovat oznámení na tlačítkách na hlavním panelu“. Ten nastavte na „Vypnuto“, aby se v budoucnu na hlavním panelu žádná oznámení už nezobrazovala.

Poznámka: Pokud jste již dříve povolili možnost „Použít malá tlačítka na hlavním panelu“, kterou najdete ve stejném okně nastavení, zobrazování oznámení se vypne automaticky.

13

Nastavení zobrazování oznámení na tlačítkách na hlavním panelu | Zdroj: Windows 11

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení