Menu

Tip: Vraťte si do mobilu oblíbené aplikace

04.03.2023 10:49 | Radek Kubeš + Přidat komentář
Tip: Vraťte si do mobilu oblíbené aplikace

Tip: Vraťte si do mobilu oblíbené aplikace | foto: Pixabay

Možná se vám už stalo, že jste při úklidu v mobilu nebo jeho přeinstalování odstranili i nějakou aplikaci, která vám za nějaký čas začala velmi chybět

Žádný problém, řeknete si – přece si můžete aplikaci znovu instalovat z Obchodu Play. Ale co když už si tak docela nepamatujete její název, snad jen její ikonu? Pak se taková aplikace mezi tisícovkami dalších jen těžko hledá. Naštěstí existuje celkem jednoduché řešení.

Google totiž v rámci vašeho účtu udržuje historii všech aplikací, které jste si kdy z Obchodu Play do vašich androidových zařízení stáhli. Najdete jej, když přejdete do Obchodu Play, zde klepnete na ikonu vašeho uživatelského účtu a pak pokračujete volbou „Správa aplikací a zařízení“. V následujícím kroku přepněte na kartu „Správa“ a nad seznamem aplikací přepněte z „Nainstalováno“ na „Nenainstalováno“. Tím otevřete seznam všech aplikací a her, které jste si kdysi instalovali, ale nyní je už ve svém zařízení nemáte.

6(1)

Seznam aplikací | Zdroj: Google Play

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení