Menu

Tiskárna s přesnou reprodukcí barev

03.01.2017 11:29 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Tiskárna s přesnou reprodukcí barev

Tiskárna s přesnou reprodukcí barev | foto: CHIP

Nová 17“ tiskárna Epson SureColor SC-P5000 je určena pro tvorbu digitálních nátisků a tisk uměleckých děl a fotografií. K dispozici je se sadou inkoustů s fialovým nebo LLK inkoustem a dokáže docílit téměř dokonalé shody až s 99 % barev vzorníku Pantone Solid Coated Colours.

Tiskárna SureColor SC-P5000 nahrazuje model Stylus Pro 4900 a rozšiřuje řadu tiskáren SureColor P s inkoustem HDX – jež zahrnuje modely SC-P7000 (24“) a SC-P9000 (44“). Tiskárna je dostupná ve dvou variantách. První využívá sadu inkoustů s fialovou barvou (V) a je vhodná pro předtiskovou přípravu a digitální nátisk, jinými slovy pro tvůrce reklamních materiálů, výrobce a designéry, kteří potřebují jistotu přesné reprodukce barev na obalech a marketingových materiálech. Druhá pracuje se sadou inkoustů se světlým šedým inkoustem (LLK) a hodí se především pro profesionální fotografy a umělce, jimž záleží na perfektním zachování detailů, barev a kontrastů jejich originálních děl.

2500-productimage-hires-en-int-surecolor-p5000-nahled

Nové zařízení využívá technologii tiskových hlav Epson a tiskne trvanlivé výtisky ve vysokém rozlišení. Ostrost výtisků a zachování všech detailů zaručují kapky variabilní velikosti od 3,5 pl, rozlišení až 2 880 × 1 440 dpi a vylepšená odolnost vůči světlu inkoustů Ultrachrome HDX. Tiskárna je kompatibilní s řešeními všech hlavních dodavatelů softwaru a RIP aplikací pro zpracování obrazu. Je dostupná ve čtyřech variantách (s fialovým nebo světlým šedým inkoustem LLK a se systémem SpectroProofer nebo bez něj). Základní verzi bude možné zakoupit za doporučenou maloobchodní cenu 65 237 Kč. 

3700-productimage-hires-en-int-surecolor-p5000-nahled

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení