Menu

TomTom nabízí navigace s doživotní aktualizací map

27.11.2012 09:30 | Redakce Chip + Přidat komentář
TomTom nabízí navigace s doživotní aktualizací map

TomTom nabízí navigace s doživotní aktualizací map | foto: CHIP

Společnost TomTom uvedla na český trh dva nové modely navigací s doživotní aktualizací map. TomTom Start 60 je nejnovější přírůstek základní řady, který zaujme extra velkým 6palcovým displejem a model TomTom Via 130/135 potěší příznivce hands-free volání během řízení vozidla.

 

Oba produkty nabízejí doživotní přístup k bezplatným mapovým opravám. Tyto opravy jsou uvolňovány každý den díky spolupráci rozsáhlé uživatelské komunity TomTom Map Share, která v současnosti čítá na 21 milionů členů, a pomáhá řidičům řešit změny na cestách, jako jsou omezení rychlosti či zablokované silnice. Služba Map Share byla dříve k dispozici pouze pro mapy ne starší než 12 měsíců, nyní však pokrývá celou dobu životnosti přístroje.

 

Pokud si zakoupíte nový produkty nyní, automaticky máte nárok na bezplatné stažení nových map přímo od výrobce po celou dobu živostnosti přístroje. Pokud jste si koupili výrobek před čtvrtým čtvrtletím, nově si k němu můžete přikoupit aktualizaci map na 3 roky. Nové mapy vycházejí minimálně čtyřikrát do roka.

TomTom Start 60 nabízí „podvojný montážní systém“, který dovoluje uživatelům vybrat si mezi upevněním navigace na čelní sklo či palubní desku. Řada Via 130/135 obsahuje integrovaný držák a nabízí také hands-free volání prostřednictvím technologie Bluetooth.

TomTom Start 60 s doživotní aktualizací map je k dostání v českých obchodech za doporučenou cenu 5 290 Kč včetně DPH. TomTom Via 130 (4,3palcový displej) s doživotní aktualizací map pořídíte za doporučenou cenu 4490 Kč a Via 135 (5palcový displej) s doživotní aktualizací map za 4990 Kč včetně DPH.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení