Menu

Toshiba dynadock V3.0

28.03.2013 12:55 | Redakce Chip + Přidat komentář
Toshiba dynadock V3.0

Toshiba dynadock V3.0 | foto: CHIP

Vypadá to, že Thunderboltu se jen tak nedočkáme, tak si musí majitelé notebooků bez speciálního dokovacího portu vystačit s dokovacími stanicemi připojenými pomocí USB 3.0. Jednu takovou nyní uvádí na trh Toshiba.

 

 

 

Dokovací stanici Toshiba dynadock V3.0 mohou používat všichni majitelé notebooků s USB 3.0 portem. Tedy, pravděpodobně bude v základním režimu fungovat i ve spojení s USB 2.0, ale jen jako USB hub vhodný pro připojení klávesnice a myši. Rychlejší USB 3.0 port lze ale v kombinaci s elektronikou dokovací stanice použít i k přenosu videa, takže k dokovací stanici bude možné pomocí HDMI kabelu připojit externí monitor s maximálním rozlišením 2 048 × 1 152 bodů. Na dynadocku dále najdeme čtyři porty USB 2.0, dva porty USB 3.0. Oba přední konektory USB 3.0 disponují technologií Toshiba Sleep-and-Charge, která umožní uživatelům snadno nabíjet chytrý telefon, fotoaparát nebo MP3 přehrávač, i když bude notebook vypnutý. Díky rozměrům 157 × 106 × 58 mm a hmotnosti okolo 230 gramů lze dokovací stanici poměrně snadno přenášet. Dokovací stanice Toshiba dynadock V3.0 nenabízí možnost připojení ke klasické LAN síti.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení