Menu

Toshiba kupuje výrobce SSD disků OCZ

05.12.2013 12:08 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Toshiba kupuje výrobce SSD disků OCZ

Toshiba kupuje výrobce SSD disků OCZ | foto: CHIP

Společnost Toshiba oznámila, že uzavřela dohodu se společností OCZ Technology Group o nabytí všech aktiv OCZ Technology v oblasti SSD. Transakce bude dokončena prodejem a dražbou v souladu s oddílem 363 amerického konkurzního zákona a podléhá schválení ze strany konkurzního soudu. Akvizice by měla být dokončena v lednu 2014.

ocz-technology-group-inc-logo „Jsme rádi, že jsme dostali tuto příležitost. Pokud bude naše nabídka úspěšná, kombinace naší špičkové NAND technologie a odborných nalostí OCZ týkajících se SSD nám umožní dále posilovat v Toshiba SSD byznysu,“řekl Seiich iMori, viceprezident divize Semiconductor a Storage a korporátní viceprezident společnosti Toshiba.

Společnost Toshiba byla založena v roce 1875 a dnes provozuje globální síť více než 590 firem s 206 000 zaměstnanci po celém světě a ročním prodejem, který překračuje 5,8 bilionů jenů (61 miliard USD).

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení