Menu

Toshiba vstupuje na trh s profesionálními displeji

06.02.2014 12:42 | Michal Bareš + Přidat komentář
Toshiba vstupuje na trh s profesionálními displeji

Toshiba vstupuje na trh s profesionálními displeji | foto: CHIP

Společnost Toshiba Europe na letošním veletrhu ISE oznámila vstup do segmentu profesionálních displej. Bude prodávat panely pro školství, hotely, zdravotnictví, dopravu a volnočasové aktivity.

web-ise14-tb140204fh0082m-nahled Toshiba vystavuje na veletrhu ISE (Integrated Systems Europe) poprvé ve své historii a prezentuje zde jak již dostupné, tak nadcházející produkty z oblasti profesionální AV techniky. Profesionální techniku prodává Toshiba již od roku 1990, ale poprvé rozšíří tuto divizi i na Evropské trhy. Nová kategorie bude provozována pomocí distribučního modelu, který firma používá na trhu s notebooky pro podnikatelskou sféru. Toshiba vstoupí na trh s nabídkou produktů pro různá odvětví, jako je školství, hoteliérství, zdravotnictví, doprava, maloobchod a volnočasové aktivity. Mezi aktuální dostupná řešení patří profesionální digitální zobrazovací zařízení navržená pro celodenní reklamu, uzpůsobená pro provoz 24/7 a vybavená rozhraním OPS. Dále jde o řešení s menšími obrazovkami pro použití například v hotelech nebo Ultra HD modely s rozlišením 4K.

Profesionálním zákazníkům Toshiba nabídne mimo jiné Ultra HD obrazovky, které již prodává pro koncové spotřebitele. Ultra HD rozlišení, které je čtyřikrát vyšší než Full HD, je ideální pro využití v maloobchodě nebo v oblasti designu a architektury. Kromě nabídky samotného hardwaru se Toshiba zaměří na co největší flexibilitu při použití v obchodních aplikacích, ať už jde o více možností přenosu obsahu nebo ovládání více displejů z jednoho centrálního místa. Na veletrhu představuje kromě Ultra HD televizorů s úhlopříčkou až 84“ i hotelové televizory s úhlopříčkou do 40“, veřejné digitální zobrazovače s úhlopříčkou až 50“, profesionální digitální zobrazovače se zaručenou spolehlivostí 24/7 až do úhlopříčky 70“ a rámy s dotykovou obrazovkou s šestibodovým optickým dotykovým ovládáním ve velikostech až 70".

  web-ise14-tb140204fh0225m-nahled

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení